13 грудня 2017, середа

Розумний пістолет. Beretta підключила свою зброю до смартфону - інфографіка

коментувати
Система i-Protect здатна відстежувати зброю і повідомляти про поранення бійця

Система i-Protect здатна відстежувати зброю і повідомляти про поранення бійця

Італійська збройова компанія Beretta розробила "розумний пістолет" з революційною системою i-Protect, що здатна звести до мінімуму несанкціоноване використання зброї.

Як повідомляє ТСН, новий пістолет має кобуру з подвійним захистом і підключається до смартфону або планшету за допомогою спеціального додатка.

Крім цього, i-Protect має сенсори системи Beretta BZero, які відстежують серцебиття власника пістолета, положення його тіла, частоту дихання і його місцезнаходження.

Усе це дозволяє обмежити несанкціоноване використання зброї: можна в режимі реального часу відслідковувати, коли дістали пістолет з кобури, зняли з запобіжника або вистрілили, відслідковувати кількість патронів в магазині, транслювати відео з встановленою на нього камери, автоматично надсилати іншим бійцям, які знаходяться поруч, що їх товариш дістав пістолет з кобури, а також повідомляти про його смерть або поранення.

Таким чином, зброю цілого бойового підрозділу тепер можна об'єднати в єдину мережу.

Система також може транслювати відео з камери, яка встановлена на пістолет, і повідомляти про поранення бійця за допомогою спеціального одягу.
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: