26 вересня 2017, вівторок

Після скарг на цензуру Facebook змінить алгоритм показу популярних новин

коментувати
Facebook більше не буде покладатися на список популярних видань

Facebook більше не буде покладатися на список популярних видань

Після того, як соціальну мережу Facebook звинуватили у замовчуванні певних тем на етапі відбору популярних новин і показу їх користувачам, в компанії вирішили внести зміни в цей алгоритм.

"Наше розслідування не дало ніяких доказів систематичної політичної упередженості у виборі новин, включених в популярні теми", - заявив головний юрисконсульт Facebook Колін Стреч, пише The Verge.

При цьому в компанії визнали, що теоретично можливість ручного коригування показів новин працівниками соціальної мережі існує, і в зв'язку з цим вирішили вжити ряд заходів.

В першу чергу, відзначили в Facebook, компанія проведе перенавчання та розробку нових інструкцій для співробітників, що відповідають за механізм показу популярних новин.

Крім того, Facebook більше не буде покладатися на список популярних видань, який використовувався в роботі алгоритму, і не буде порівнювати популярність матеріалів з порядком денним найбільших видань США.

Нагадаємо, ранее ЗМІ поширили інформацію про те, що Facebook систематично прибирав з Trending News - топ обговорюваних матеріалів - статті з консервативних ЗМІ про республіканських політиків. Джерелом подібної інформації стали два колишніх редактора рубрики, які дали інтерв'ю виданню Gizmodo.

Найбільша в світі соцмережа Facebook у відповідь на звинувачення у політичній цензурі опублікувала внутрішні редакційні правила, які спростовують подібні заяви.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: