20 листопада 2017, понеділок

Олександр Ольшанський назвав п'ять найбільш необхідних гаджетів

коментувати
Олександр Ольшанський назвав п'ять найбільш необхідних гаджетів

Олександр Ольшанський, президент холдингу Internet Invest Group, назвав НВ пристрої, без яких життя неможливе.

1. Смартфон

Я люблю ОС Android. Взагалі смартфон — річ, яка завжди зі мною, і все більше і більше замінює всі електронні комунікаційні пристрої.

2. Планшет

Дуже корисна річ. Планшет мені потрібен, тому що у нього більший екран, ніж у телефону, хоча зараз неможливо знайти планшет, порівнянний по продуктивності з моїм телефоном. Завжди купую планшет з 3G-картою та можливістю телефонних дзвінків.

3. Десктопний ПК

Він необхідний мені для роботи. В принципі, він мені потрібен для однієї-єдиної програми Excel. Все інше я замінив функціоналом в смартфоні і планшеті. Але моє життя без Excel неможливе. Я в ньому вмію: писати листи, малювати інтерфейси, рахувати.

4. Телевізор

Я користуюся телевізором. Але в зв'язці з приставкою IPTV. Окремо вони мені не потрібні. Ефірне телебачення я не дивлюся, українські канали — також. По телевізору дивлюся які-небудь документальні фільми, або навчальні. А ще — презентації на великому екрані.

5. Автомобіль

"Гаджетом", без якого я не можу жити, для мене є автомобіль. Це свого роду пересувний офіс. У мене там є все і на всі випадки життя. Наприклад, навіть влітку вожу пухову куртку, що мене не раз виручало. До автомобіля я вимогливий, люблю, щоб він був могутнім і великим.

Олександр Ольшанський

Один з найвпливовіших представників українського інтернет-бізнесу. C 2003‑го — керівник інвестиційного холдингу Internet Invest Group, в який входять реєстратор доменних імен Imena.ua та хостинг-провайдер MiroHost. Протягом семи років — співорганізатор найбільшої IT-події в Україні — конференції iForum.

Матеріал опублікований в НВ №26 від 22 липня 2016 року


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: