26 липня 2017, середа

Microsoft кинув дронов на боротьбу з рознощиками вірусу Зіка

Microsoft розгорнув в Х'юстоні (Техас) систему з боротьби з комарами, що розносять вірус Зіка. За допомогою дронов і розумних пасток американський IT-гігант планує відстежувати рознощиків до того, як вони спровокують спалах захворювання
Система була створена в рамках проекту Premonition, який був анонсований в минулому році. Раніше Microsoft проводив її випробування в Гренаді, а тепер переніс їх на територію Сполучених Штатів. Дрони необхідні для виявлення місць скупчення комарів. Як наголошується на сайті проекту, ця задача "складніше, ніж здається", оскільки "популяції комарів
коментувати
Система, спрямована на відстеження рознощиків вірусу Зіка в Х'юстоні, щотижня приносить сотні гігабайт даних про поведінку комарів.
Кадр з відео користувача Microsoft Research на YouTube

Система, спрямована на відстеження рознощиків вірусу Зіка в Х'юстоні, щотижня приносить сотні гігабайт даних про поведінку комарів.

Microsoft розгорнув в Х'юстоні (Техас) систему з боротьби з комарами, що розносять вірус Зіка. За допомогою дронов і розумних пасток американський IT-гігант планує відстежувати рознощиків до того, як вони спровокують спалах захворювання.

Система була створена в рамках проекту Premonition, який був анонсований в минулому році. Раніше Microsoft проводив її випробування в Гренаді, а тепер переніс їх на територію Сполучених Штатів.

Дрони необхідні для виявлення місць скупчення комарів. Як наголошується на сайті проекту, ця задача "складніше, ніж здається", оскільки "популяції комарів змінюються щодня разом з погодою". Дрони дозволяють моніторити територію і виявляти місця скупчення комах.

Після того, як дрони відзначають подібне місце, команда Microsoft поміщає туди "розумну" пастку. Вона включає 64 комірки, кожна з яких здатна фіксувати рух крил комахи, яка потрапляє в неї. Якщо вони збігаються з рухами крил потенційного рознощика, пастка закривається. При цьому система фіксує ключові дані, такі як час доби, температуру повітря і рівень освітленості.


Кадр из видео пользователя Microsoft Research на YouTube
Кадр з відео користувача Microsoft Research на YouTube


В даний час пастки, розміщені в Х'юстоні, щотижня забезпечують сотні гігабайт даних про поведінку комарів. У Техасі Microsoft відстежує переносників вірусу Зіка, але команда Premonition вважає, що систему можна використовувати і в боротьбі з іншими інфекційними захворюваннями.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети та IT ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: