11 грудня 2017, понеділок

Біжи, Лола, біжи. Створено програму, що дозволяє заробляти біткоїни звичайною ходьбою

коментувати
Додаток платить віртуальні гроші за ходьбу

Додаток платить віртуальні гроші за ходьбу

Додаток Bitwalking для Android-пристроїв розширює функціонал крокоміра, дозволяючи получть гроші за ходьбу.

Компанія Bitwalking вирішила залучити власників мобільних пристроїв до генерації нової цифрової валюти BW$ (Bitwalking Dollars), яка створюється в процесі ходіння. Для вироблення BW$ служить спеціальний мобільний додаток, який доступен для завантаження всім користувачам платформи Android, пише ITC.

Цифрова валюта BW$ заробляється під час пішохідних прогулянок або пробіжок. Зробивши 10 тисяч кроків (приблизна денна норма) користувач отримає на свій рахунок приблизно 1BW$. Розробники відзначають, що мова йде не про виплату винагороди за ходьбу, валюта генерується під час ходіння аналогічно тому, як генеруються цифрові кріптовалюти при здійсненні комп'ютерних обчислень.

Але BW$ є більш екологічно чистою валютою, так як для її генерації не потрібно використовувати обчислювальні ресурси комп'ютерних систем, енергопостачання яких викликає викиди CO2 в атмосферу. BW$ генерується за допомогою рухів людини.

Поки користувачам пропонується можливість лише генерації та накопичення BW$ (Mining Phase – фаза видобутку). На цьому етапі буде створюватися вартість, співтовариство та мережа підтримки валюти Bitwalking. Незабаром також планується реалізувати більшу кількість функцій, доступне всім користувачам.

Поки що в додатку в розділі Store доступна лише можливість проголосувати за той фітнес-трекер, який користувач хотів би бачити в магазині. А розділ купівлі-продажу BW$ поки недоступний в Україні.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гаджети ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: