18 грудня 2017, понеділок

Безпілотні автомобілі Google були на межі 13 аварій за останній рік

коментувати
У 10 випадках безпілотні автомобілі Google могли б потрапити в аварію через недосконалість технології, але тричі вина була б на інших водіях.
Google Self-Driving Car Project via Google+

У 10 випадках безпілотні автомобілі Google могли б потрапити в аварію через недосконалість технології, але тричі вина була б на інших водіях.

Google надав звіт про випробування безпілотних автомобілів. У період з вересня 2014 по листопад 2015 вони 341 раз віддавали управління людині. 13 з цих випадків могли закінчитися аваріями.

272 інциденти з 341 були пов'язані з помилкою автономної технології. Тобто автомобільні комп'ютери фіксували якусь проблему і сигналізували водіям, що тим варто перехопити управління. Google відзначає, що подібні інциденти могли бути пов'язані з неточностями у свідченнях сенсорів.

69 випадків були більш небезпечними. У цих ситуаціях тест-пілоти брали управління за власною ініціативою. У Google запевняють, що подібні рішення водії могли приймати у зв'язку з неадекватною поведінкою сусідів на дорозі.

Тим не менш, американська компанія пильно вивчила ці 69 інцидентів, прогнавши всі зібрані по ним дані на симуляторі. Таким чином фахівці Google прагнули з'ясувати, що б сталося, якби водії не відключали автопілот. Виявилося, що в 13 з цих 69 ситуацій безпілотні автомобілі могли б зіткнутися з машинами або іншими об'єктами. У 10 випадках потенційна аварія могла статися з вини технології Google. Тричі вина б лежала на водіях інших авто.

За весь період, зазначений у звіті, автономні автомобілі Google, проїхали 424331 милю (682894 км). У компанії відзначають, що за цей час вдалося знизити кількість виходів з безпілотного режиму. Якщо в четвертому кварталі 2014 такі інциденти відбувалися раз на 785 миль (1263 км), то за рік інтервал виріс до 5318 миль (8558 км).


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Авто ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: