День народження Кузьми Скрябіна: біографія легенди українського року

коментувати
Скрябін досі грає концерти, запрошуючи на місце Кузьми відомих українських співаків
Фото: alexvideo.com.ua

Скрябін досі грає концерти, запрошуючи на місце Кузьми відомих українських співаків

Сьогодні, 17 серпня, відомому українському співаку, лідеру гурту Скрябін Андрію Кузьменку, який загинув у ДТП 2 лютого 2015 року, виповнилося б 49 років. НВ нагадує біографію легенди українського року.

Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) народився 17 серпня 1968 року в місті Новий Розділ, хоча дитинство та шкільні роки провів у Новояворівську.

Мати співака - вчитель музики, батько - інженер. Формування особистості проходило під впливом матері. Він часто згадував, як з першого класу мати "гумовим тапочком заганяла його в музичну школу", яку він закінчив по класу фортепіано. Як згадував Кузьма, в дитинстві він мріяв стати водієм сміттєвоза.

У 1979 році, коли Андрію було 10 років, він вперше почув пісню The Beatles - Lady Madonna, яка і стало першим поштовхом до меломанії.


ВІДЕО

Відео: Moon Records

Початок музично кар'єри

У 1983 році Кузьма познайомився з творчістю шотландської групи The Exploited, яка захопила його і назавжди змусила полюбити панк-музику.

За словами Кузьми, музика The Exploited ввімкнула у ньому зовсім іншу людину. Після цього він став танцювати, ходити на дискотеки і поширювати панк серед молоді. Так з'явилася група Ланцюгова реакція. Для репетицій групи використовувався актовий зал школи, де навчався Андрій.

У 1985 році він закінчив школу і намагався вступити у Львівський медінститут.

У 1986 році Кузьма познайомився з Володимиром Шкондою, який був гітаристом. Спочатку вони тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Цю групу Кузьма називав першим етапом появи Скрябіна.

У 1987 році він написав пісні Lucky Now, Brother, Так То Вже Є. Спочатку майже всі пісні Кузьма писав англійською мовою, а потім перекладав їх на українську.

Точкою відліку для групи Скрябін стало прийняте 29 червня 1989 року спільне рішення учасників групи записати композицію Feel the Pain та її україномовний варіант - Чуєш біль.Зоряний час

У 2000 році Кузьма став ведучим власного хіт-параду Гаряча сімка, який проіснував до 2002 року.

У той же час у 2000 році Андрій Кузьма посварився з іншим учасником групи - Ростиславом Домишевським, що стало причиною чуток про розпад Скрябіна. Тим не менш, саме з 2000 року популярність Андрія почала стрімко зростати.

У 2003 році Кузьма став ведучим програми Шанс і Шейканемо разом зі співачкою Наталею Могилевською.

У 2006 році була видана книга Кузьми - автобіографія Я, Побєда і Берлін, яка стала неймовірно популярною і була перевидана кілька разів.

У 2008 році Кузьма створив гурт Пающіє труси, а у 2009 році став першим учителем гурту DZIDZIO.

Дискографія

2002 – Стриптиз

2002 – Озимі люди

2003 – Натура

2004 – Альбом

2005 – Танго

2006 – Гламур

2007 – Про любов?

2009 – Моя еволюція

Всього в гурту Скрябін налічується до 30 альбомів.


ВІДЕО

Відео: канал групи Скрябін

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: