Вчені: Відео з котиками допомагають побороти сонливість

коментувати
Відео з котами здатні підняти рівень гормонів, які відповідають за концентрацію уваги та знизити рівень гормону стресу
© Maslov_Slava/Pixabay

Відео з котами здатні підняти рівень гормонів, які відповідають за концентрацію уваги та знизити рівень гормону стресу

Група вчених Американського хімічного товариства провела дослідження з метою з'ясувати, як залишатися бадьорим протягом усього дня.

Наукова організація з'ясувала, що боротися з сонливістю допоможе не тільки кава. Вчені стверджують, що залишатися енергійним і бадьорим без кофеїну допоможуть жартівливі відео з котиками, питна вода, а також танці і музика, повідомляє Daily Mail.

Зокрема, відео з котами здатні підняти рівень гормонів, які відповідають за концентрацію уваги та знизити рівень гормону стресу кортизолу, вода допоможе уникнути зневоднення, що провокує втому, а танці і музика підвищать рівень енергії і знімуть напругу. Крім того, вчені рекомендують працювати при яскравому освітленні, щоб уникнути сонливості.

«Дослідження демонструють зв'язок між яскравим освітленням і рівнем пильності людини. Якщо відчуваєте втому протягом робочого дня, необхідно вийти на вулицю на сонце. Це допоможе відновити сили», - кажуть фахівці.

Раніше вчені з Університету Індіани, США довели, що відео з котиками збільшують енергію, приносять позитивні емоції і зменшують негативні почуття.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: