Вчені пов'язують ризик розвитку раку з ростом людини

коментувати
Вчені кажуть, що люди високого зросту більш схильні до раку
© pixabay

Вчені кажуть, що люди високого зросту більш схильні до раку

Згідно з останніми заявами вчених, високі люди на 30 відсотків більше за інших схильні до раку.

Дослідження проводилися в Каролінському інституті в Швеції на підставі інформації, отриманої від 5,5 мільйонів громадян, які народилися між 1938 і 1991 роками, повідомляє Daily Mail. За словами доктора Емілі Бенуи, кожні 10 см понад середньостатистичного зростання збільшують ризик захворіти на рак шкіри до 30 відсотків, на рак грудей — до 20 відсотків.

Одна теорія припускає, що у таких людей в дитинстві і юності активно вироблявся гормон росту, який може вплинути, в тому числі, і на зростання кількості ракових клітин. У другій теорії йдеться про те, що високі люди мають більший набір клітин в організмі, які потенційно можуть перетворитися в ракові. І, нарешті, остання теорія свідчить, що високі люди споживають більше калорій, які раніше були пов'язані з раком.

Директор Центру розвитку раку Мел Грівс каже, що гормон росту стимулює ріст клітин і уповільнює їх відмирання. Таким чином, рівень цього гормону може вплинути на збільшення кількості ракових клітин.

Вчені також відзначають, що рак грудей і шкіри має інші, більш серйозні фактори розвитку, наприклад схильність до нього, репродуктивне здоров'я та ожиріння.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: