Визначені найгірші аеропорти світу за версією пілотів

коментувати
Філіппінський аеропорт визнаний одним з найгірших
© tpsdave/Pixabay

Філіппінський аеропорт визнаний одним з найгірших

Пілоти різних авіакомпаній назвали найгірші аеропорти світу в серії публікацій на форумі інтернет-порталу Reddit.

Незважаючи на те, що у більшості повітряних воріт світу є недоліки, ці десять аеропортів зібрали найбільшу кількість негативних відгуків, пише Independent. Найчастіше пілоти скаржились на погану організацію польотів, низький рівень безпеки і тісні термінали.

1. Міжнародний аеропорт Лос-Анджелес, США

Сьомий за завантаженістю аеропорт у світі зібрав чимало негативних відгуків. В основному льотчики скаржаться на постійні будівництва і безлад.

2. Міжнародний аеропорт Трібхуван, Непал

Негативну славу цей аеропорт здобув завдяки низькому рівню безпеки, а також автобусній станції, яка практично не справляється з потоком туристів і не має зручностей.

3. Аеропорт Париж, Франція

Другий за завантаженістю аеропорт Європи не догодив пілотам недостатньо високою організацією польотів і низьким рівнем безпеки.

4. Міжнародний аеропорт Маніли, Філіппіни

Складно працювати пілотам у такому аеропорту, оскільки вони вважають його застарілим і зараз більшість його зручностей виглядають непродуманими.

5. Міжнародний аеропорт О'Хара, США

Тут пілоти часто скаржаться на погану організацію. Наприклад, один з користувачів пише, що як тільки в аеропорту випаде сантиметр снігу, керівництво скасовує польоти і починає щось вирішувати.

6. Лондонський аеропорт Хітроу, Англія

У головному аеропорту Англії найбільшу кількість негативних відгуків зібрав четвертий термінал. Пілоти відзначають його незручність.

7. Міжнародний аеропорт Сунан, КНДР

Основну долю негативу пілоти висловили з приводу того, що аеропорт користується однією зоною прильоту та відльоту. Крім того, інтернет працює в обмеженому режимі.

8. Аеропорт Конгоньяс, Бразилія

Через своє розташування, аеропорт часто накривають сильні опади, внаслідок чого його роботу припиняють. Крім того він славиться слизькою злітною смугою, що призводить до підвищеної аварійності.

9. Аеропорт Ла Гуардія, США

Пілоти найбільше скаржаться на погану організацію польотів, а також на злітні смуги, які перетинаються, через що ускладнюється процес зльоту або посадки. Крім того, відзначається дуже тісний термінал.

10. Аеропорт Мадрід-Барахас імені Адольфо Суареса Іспанія

Більша частина негативних відгуків про цей аеропорт була пов'язана з тісним терміналом та безліччю незрозумілих і нелогічних вивісок.

 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: