Тревел тренд. Мандрівники-екстремали показали фотознімки, що леденять душу, зроблені на краю скелі

Мандрівники-екстремали облюбували нову локацію для дивовижних фотознімків, зроблених на краю скелі Педра-так-Гавеа в Ріо-де-Жанейро
Скеля, розташована на висоті понад 800 метрів над рівнем моря на території національного парку Тіжука, є найбільшим монолітом у світі на береговій лінії, пише Huffington Post . Мандрівники з усього світу публікують на своїх сторінках у соціальних мережах фотознімки, зроблені на Педра-так-Гавеа, деякі з яких виглядають по-справжньому лякаюче. Так,
коментувати
Тревел тренд. Мандрівники-екстремали показали фотознімки, що леденять душу, зроблені на краю скелі

Мандрівники-екстремали облюбували нову локацію для дивовижних фотознімків, зроблених на краю скелі Педра-так-Гавеа в Ріо-де-Жанейро.

Скеля, розташована на висоті понад 800 метрів над рівнем моря на території національного парку Тіжука, є найбільшим монолітом у світі на береговій лінії, пише Huffington Post .

Мандрівники з усього світу публікують на своїх сторінках у соціальних мережах фотознімки, зроблені на Педра-так-Гавеа, деякі з яких виглядають по-справжньому лякаюче. Так, заради вдалого кадру любителі екстриму здійснюють складний підйом на гору, після чого влаштовують фотосесію на краю скелі.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: