Стюардеси розкрили секрети перельотів, про які не прийнято говорити пасажирам

коментувати
Дивний присмак напоїв пояснюється поганою водою
© Wikimedia commons

Дивний присмак напоїв пояснюється поганою водою

Члени екіпажу анонімно поділилися таємницями функціонування літака та надання послуг за допомогою інтернет-ресурсу Quora.

На сторінці стюардеси щиросердно розповіли про якість води, вихованість пасажирів, дієтичну колу та інші нюанси, які мало хто знає, інформує Mirror. Дані секрети допоможуть не тільки зрозуміти як працюють бортпровідники, але і краще спланувати свій комфорт під час перельоту.

1. Навушники не завжди нові

Як зізнаються бортпровідники, навушники, які пропонуються, швидше за все вже були у використанні і мало хто переймається тим, щоб гарненько їх почистити або замінити новими. Тому, слід самостійно дбати про чистоту гарнітури або ж завжди просити нову.

2. Якість води залишає бажати кращого

Один з членів екіпажу розповів, що вода зберігається в резервуарі внизу літака, і немає підтверджень, що його хоча б іноді миють. Цим пояснюється дивний присмак чаю, кави та інших напоїв, зроблених на воді.

3. Виховання заохочується

Якщо пасажир, за необхідності, без скандалів та істерик міняється своїм місцем, то стюардеси обслуговують його по-особливому. Одна з бортпровідниць розповіла, що таким пасажирам можуть дати дві булочки замість однієї, найзручнішу подушку чи щось ще.

4. Не всі «проблеми» вирішувані

Стюардеси зізнаються, що безглуздо їх просити вирішити такі проблеми як, на приклад, половина місця зайнята товстим пасажиром, оскільки за подібні випадки на авіакомпанію можуть подати до суду за дискримінацію, а бортпровідниця втратить роботу.

5. Газовані напої - найскладніший напій для обслуговування

Газовані напої є найскладнішими в сервіровці, тому стюардеси не люблять з ним возитися. Шипуча піна на висоті більше 10 тисяч метрів осідає довше, ніж зазвичай, тому і часу на сервіровку йде більше, а за цей час стюардеса встигла б обслужити ще двох пасажирів.

6. Розведений алкоголь

Багато людей не підозрюють, наскільки вони швидко п'яніють на висоті 11 тисяч метрів. Відомо, що п'яні люди поводяться по-різному і стюардесам доводиться справлятися з будь-якими ситуаціями. Тому, коли вони бачать, що людина наближається до своєї межі, то приносять дуже розбавлені напої.

7. Стюардеси теж спізнюються

Як зізнаються члени екіпажу, якщо рейс затримується через запізнення стюардеси і пасажири бачать, як через деякий час вона піднімається на борт, то затримку викликала не вона. Насправді в аеропорту завжди перебувають бортпровідниці, готові приступити до роботи замість колег.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: