Спортивна насолода. 8 цікавих міст для бігу в Європі

коментувати
Спортивна насолода. 8 цікавих міст для бігу в Європі
© Flickr/Mikel Martinez de Osaba

Біг є не тільки модним видом спорту, що стрімко набирає популярність у всьому світі, але і неймовірно корисним заняттям для здоров'я людини.

Навіть під час відпочинку фахівці рекомендують не зраджувати своїм звичкам і не забувати про регулярні пробіжки, поєднуючи корисне з приємним – захоплююче дослідження нових мальовничих місць і насолода красою навколишньої природи під час бігу. У рамках спецпроекту про біг спеціально для любителів подорожувати НВ Style підготував список найбільш привабливих і цікавих місць для бігу в європейських містах.

Трентіно-Альто-Адідже, Італія

Ця область є найпівнічнішою у всій Італії. Її територія включає в себе південну частину східних Альп і простягається до гірського басейну річки Адідже. На півночі межує з Швейцарією і Австрією, на сході з Венето, на півдні з Венето і Ломбардією та на заході з Ломбардією.

Трентіно-Альто-Адідже по праву носить звання райського місця для шанувальників гірського бігу. Поза сумнівами, навіть звичайні пробіжки по регіону припадуть до смаку любителям вражаючих видів - пейзаж Трентіно-Альто-Адідже представляє собою величезні гірські масиви з блискучими льодовиками, звідки можна побачити чудові кольорові долини. Італійська провінція багата пейзажами фруктових садів і соснових лісів, ріками і джерелами, зеленими луками і високими скелями, які виступають на сотні метрів.


© Giuseppe Milo/Flickr
© Giuseppe Milo/Flickr


Лондон, Великобританія

У Лондоні бігають усі. Тут можна побачити бігунів, що маневрують між натовпом перехожих, по смужці між потоком клерків з одного боку і потоком машин з іншого. Якщо під час подорожі до Великобританії ви захочете хоч на день відчути себе місцевим жителем – виходьте на пробіжку і ви повною мірою відчуєте себе англійцем.

Шанувальники бігу відзначають в Лондоні знаменитий Гайд-Парк, де можна побачити безліч людей, які бігають. Парк виглядає чудово - доглянутий, з доріжками, красивими видами, білками і качками.


© Toby Bradbury/Flickr
© Toby Bradbury/Flickr


Шамоні-Монблан, Франція

Місто і комуна на сході Франції розташована в Альпах, у вузькій долині річки Арв, біля підніжжя гори Монблан, поблизу тунелю, що сполучає Францію з Італією. Курорт є найкращим місцем для спорту і відпочинку в горах Франції, меккою альпінізму і гірських лиж.

Проте, тут розваги до смаку знайдуть не тільки шанувальники гірськолижного спорту, але і бігу. Завдяки складній гірській місцевості і по-справжньому чарівним пейзажам пробіжки тут запам'ятаються надовго і принесуть максимум задоволення та користі для здоров'я.


© thierry llansades/Flickr
© thierry llansades/Flickr


Амстердам, Нідерланди

Завдяки комфортному клімату і невластивому для бігу ландшафту, тут шанувальники цього виду спорту показують свої найкращі результати. Протк, навіть якщо ви не плануєте бити рекорди з бігу або брати участь в марафоні, пробіжки в цьому дивовижному місті принесуть масу позитивних емоцій.

Крім того, для гостей міста існують різні пропозиції від туристичних компаній, що спеціалізуються на бігу найвражаючими маршрутами Амстердама. В рамках цих пробіжок також можна насолодитися головними визначними пам'ятками міста.


© Moyan Brenn/Flickr
© Moyan Brenn/Flickr


Санторіні, Греція

Свіже морське повітря, захоплюючі дух мальовничі краєвиди, захоплюючі краєвиди – все це можна віднести до тих позитивним бонусів, які дарує біг в Санторіні. Неземної краси острів подарує неймовірні враження, як шанувальникам пасивного відпочинку, так і любителям бігу.


© Robert Young/Flickr
© Robert Young/Flickr


Берлін, Німеччина

Берлін є одним з найбільш відповідних міст для бігунів завдяки різноманітності зелені, парків і скверів. Статистика вражає: у Берліні більше 2,5 тисяч скверів, парків та місць відпочинку, загальною площею понад 5 тисяч га. зокрема, разом з озерами, річками і каналами зелені зони займають майже третину території міста.

Таким чином, у Берліні, де б ви не знаходилися, можна без труднощів знайти в безпосередній близькості симпатичні парки для пробіжок, а також прокласти маршрут зеленими коридорами з мінімумом транспорту і забруднення.


© zoetnet/Flickr
© zoetnet/Flickr


Лісабон, Португалія

Біговими пам'ятками Лісабона можна назвати набережну Тежу з мальовничим ділянкою від Praca de Commercio до Белемської вежі, парк Монсанту, а також популярний Лісабонський напівмарафон. Пробіжки тут, на думку досвідчених бігунів, неймовірно захоплюючі і комфортні.


© ilirjan rrumbullaku/Flickr
© ilirjan rrumbullaku/Flickr


Мата-Солана, Іспанія

Маленьке село недалеко від Барселони хоч і маловідоме, але часто згадується досвідченими бігунами з усього світу, як місце для найпам'ятнішої пробіжки в житті. Горбиста місцевість дозволяє максимально відчути інтенсивність навантажень, а дивовижні пейзажі, озера, соснові ліси і печери зроблять пробіжку по-справжньому вражаючою і цікавою.


© Flickr/Panoramio
© Flickr/Panoramio


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: