Сонячна Арізона та зоряна Намібія. Названо куточки планети з погодними умовами на будь-який смак

Тревел-експерти визначили міста та країни з найчистішим повітрям, великою кількістю сонячного світла, оптимальною вологістю і найменш вітряною і дощовою погодою
Вибираючи місце для відпочинку, багато людей прагнуть потрапити в ідеальні для них погодні умови. Проаналізувавши метеорологічні характеристики різних країн, Daily Mail опублікував список найкращих точок на карті світу з погодою, як на замовлення. Насонячнішим місцем на планеті є американський штат Арізона. Південно-західний район Арізони
коментувати
В Ісландії найчистіше повітря, а на Кіпрі - ідеальний за вологістю клімат
© George Plakides/Flickr

В Ісландії найчистіше повітря, а на Кіпрі - ідеальний за вологістю клімат

Тревел-експерти визначили міста та країни з найчистішим повітрям, великою кількістю сонячного світла, оптимальною вологістю і найменш вітряною і дощовою погодою.

Вибираючи місце для відпочинку, багато людей прагнуть потрапити в ідеальні для них погодні умови. Проаналізувавши метеорологічні характеристики різних країн, Daily Mail опублікував список найкращих точок на карті світу з погодою, як на замовлення.

Насонячнішим місцем на планеті є американський штат Арізона. Південно-західний район Арізони отримує близько 4 тисяч годин сонячного світла в рік. Відповідно, тут світло протягом 11 годин в день. Прекрасна можливість, щоб розглянути Великий каньйон у всій красі.


© florence delacourt/Flickr
© florence delacourt/Flickr


Тим, для кого важливе найчистіше повітря, слід відправлятися до Ісландії. Завдяки густим лісам, які функціонують як природні фільтри, тут дійсно найменш забруднене повітря на Землі.


© vulture labs/Flickr
© vulture labs/Flickr


Щоб споглядати найефектніше зоряне небо на світі, потрібно їхати до Намібії. Для допитливих туристів у цьому пустельному регіоні передбачили телескопи панорамного огляду.


© Luke Price/Flickr
© Luke Price/Flickr


Найменш вітряно в Демократичній Республіці Конго. Тут метеорологи відзначають найнижчу середню швидкість вітру в світі.


© Belgian Foreign Affairs/Flickr
© Belgian Foreign Affairs/Flickr


Найкращою країною для гірськолижного катання виявилась Канада. Найбільш сніжним зимовим курортом стала Гора Вашингтон у Ванкувері. Щорічний снігопад засипає тут землю майже на 10 метрів.


© cookierace/Flickr
© cookierace/Flickr


Країною з оптимальною вологістю став Кіпр. Середземноморський клімат Кіпру забезпечує теплу літню погоду й освіжає прохолодним бризом.


© George Plakides/Flickr
© George Plakides/Flickr


Найменш дощовим куточком планети названо місто Аріка в Чилі. У цій області відзначено найнижчий рівень опадів у світі.


© Elis Modena/Flickr
© Elis Modena/Flickr


Ідеальне місце для тих, хто хоче відвідати тропіки, - це Бразилія. Тропічні ліси покривають 60% території цієї держави. Навколо бразильської частині басейну Амазонки мешкає близько 1700 видів птахів, 695 видів амфібій, майже 580 тисяч видів ссавців і 651 вид рептилій.


© keithhull/Flickr
© keithhull/Flickr


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: