Гарем сучасності. Африканські королі обзаводяться потомством у 500 дітей від 100 дружин

коментувати
Король Абумбі II
© Alfred Weidinger

Король Абумбі II

У деяких країнах Центральної Африки досі шанують традицію багатоженства. Особливо в Камеруні, де кожен новий монарх отримує у спадок дружин попереднього короля.

У одинадцятого короля камерунського царства Бафут Абумбі II близько сотні дружин, пише CNN. При цьому відносно одна одної всі королівські дружини почуваються спокійно. За традицією, жінки, які перейшли в спадок, повинні поступатися більшістю сімейних обов'язків, зокрема, репродуктивним, молодим королевам.

«За кожним успішним чоловіком повинна стояти не менш успішна, вірна жінка», – каже третя дружина Абумбі, королева Констанція.


Король Абумби на фоне своего дворца © Alfred Weidinger

Король Абумби на тлі свого палацу © Alfred Weidinger


Король Абумбі править своїм царством протягом вже 47 років. «Колоніалізм приніс нам нові цінності, які сильно відрізняються від наших традиційних. Це породило конфлікт між традиційним і сучасним, західним, способом життя», – розповідає король Абумбі II, – «Моя роль полягає в тому, щоб знайти золоту середину. Щоб люди насолоджувалися плодами розвитку і модернізації без руйнування своєї істинної культури. Адже без культури ти не людина, а тварина».

Незважаючи на те, що на Заході багатоженство зустрічається різкою критикою, судити про звичне життя африканських королів з висоти абсолютно протилежного менталітету важко. Бути дружинами єдиного короля для африканських жінок – честь. При цьому практично всі королеви, особливо юні, отримують гідну освіту, говорять на декількох мовах і розбираються у таких речах, як маркетинг.


Король области Бабунго, Зофоа III © Alfred Weidinger

Король області Бабунго, Зофоа III © Alfred Weidinger


Примітно, що африканський король Король Зофоа III, який отримав після смерті батька 72 дружини і понад 500 дітей, вважає себе цілком сучасним правителем. «У наші дні управляти королівством може лише освічений король. Адже все у світі стрімко змінюється. Як кажуть, навчання – світло, а невчення – тьма».

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: