Окінава і Сардинія. Названі туристичні напрямки для здоров'я і довголіття

коментувати
Ікарія, Греція
© almekri01/Flickr

Ікарія, Греція

Девід Катц, президент Американського коледжу медицини, назвав туристичні напрямки для здоров'я й довголіття.

За словами фахівця, подорож може подарувати не тільки нові враження і знання, але також відкрити секрети молодості і міцного здоров'я, передає CNN. Для цього слід обирати правильні напрямки, які славляться найбільшою часткою довгожителів серед населення і де можна перейняти корисні знання та звички.

Окінава, Японія

Окінавці займають перше місце в світі за тривалістю життя. Люди тут полюбляють гуляти на свіжому повітрі, а харчуються в основному свининою, овочами та рисом. Самі довгожителі вважають своїм секретом умібодо - водорості, в яких міститься велика кількість корисних елементів. Люди тут дуже привітні, тому готові ділиться своїми секретами здоров'я.


© rurinoshima/Flickr
© rurinoshima/Flickr


Ніко, Коста-Ріка

Люди тут сприймають їжу як джерело енергії, тому вважають за правильне вживати тільки поживні продукти невеликими порціями. Окрім того, жителі Ніко звикли вставати рано, що дозволяє їм жити в гармонії з природними циклами.


© Miles Tuttle/Flickr
© Miles Tuttle/Flickr


Сардинія, Італія та Ікарія, Греція

Цей регіон славиться особливими правилами харчування, які лягли в основу середземноморської дієти. Корисні жири і легка їжа благотворно впливають на організм і значно зменшують ризик розвитку серцевих хвороб. Більше того, у багатьох жителів Сардинії та Ікарія є свої секрети довголіття, якими вони не проти поділиться.


© Chris/Flickr
© Chris/Flickr


Лома-Лінда, штат Каліфорнія

Основну частину населення міста складають адвентисти сьомого дня - протестантський рух, де вірять у скоре пришестя Христа. Вони славляться своїми жорсткими правилами на рахунок харчування, роботи і відпочинку. Завдяки особливій дієті і розпорядку дня тут живе найбільша кількість довгожителів у США.


© Cosmin Cosma/Flickr
© Cosmin Cosma/Flickr


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: