Непал і Східний Тимор. Десять країн, обов'язкових для відвідування за версією National Geographic

коментувати
Непал
© Dennis Jarvis/Flickr

Непал

Відоме науково-популярне видання назвало десять країн, які неодмінно варто відвідати.

Як пише National Geographic, дані країни відрізняються не тільки культурними особливостями і багатством історичних цінностей, але і незвіданими куточками, прогулянки по яким подарують яскраві і незабутні враження.

 Вірменія

Вірменія - країна з багатою історією і культурою, яка відчувається у величній архітектурі, гастрономічних традиціях і пам'ятках природи. Туристам рекомендується відвідати стародавні християнські храми і монастирі, які розташовуються в мальовничих природних куточках, а також - оцінити гірський ландшафт і прогулятися по Арарату. 


© Gregor Samsa/Flickr
© Gregor Samsa/Flickr


Нікарагуа

Незважаючи на те, що Нікарагуа виглядає скромно через зруйновані пам'ятки стародавніх цивілізацій і храмів, а також розкрадені галерей і музеїв, тут туристи зможуть знайти ідеальний відпочинок наодинці з природою. Величні вулкани, кристальні озера, гірські ландшафти та ліси - прекрасне місце, щоб на час забути про міську метушню.


© Adam Cohn/Flickr
© Adam Cohn/Flickr


Непал

Любителям тривалих піших прогулянок і гірських походів обов'язково припаде до душі Непал, який може похвалитися вісьмома найвищими піками світу, такими як Еверест, Манаслу, Канченджанга та іншими. Окремої уваги заслуговують історичні пам'ятки, включаючи храм Катманду, Кумарі Гхар і палац уряду - Сінгха Дарбар.


© Mike Behnken/Flickr
© Mike Behnken/Flickr


Іран

Тим, хто бажає повною мірою відчути культуру сходу, варто спланувати свій відпочинок в Ірані, який став спадкоємцем величної Перської імперії. Старовинна архітектура вражає барвистими візерунками і ажурною в'яззю, а природні надбання нікого не залишать байдужим.


© Hamed Saber/Flickr
© Hamed Saber/Flickr


Косово

Частково визнана європейська держава незаслужено позбавлений уваги туристів. Найбільшою пам'яткою вважається старе місто Прізрен, де можна прогулятися стародавніми руїнами і відвідати місто Османської імперії та багатовікові базиліки. Більше того, тут прекрасна і чиста природа.


© Marco Fieber/Flickr
© Marco Fieber/Flickr


Узбекистан

Узбекистан - справжня скарбниця архітектурних пам'яток, які розповідають історію стародавнього Сходу. Особливу привабливість країні надає її розташування, яке дозволяє простежити історичні зв'язки країн і народів. Найбільш привабливими місцями для туристів є: Самарканд, Ташкент, Бухара, Хіва і інші міста з багатою історією.


© Teseum/Flickr
© Teseum/Flickr


Албанія

Прибережна країна має безліч курортних містечок з чудовими пляжами і гірськими краєвидами. Крім пляжного відпочинку, туристи знайдуть для себе різноманітність культурних пам'яток і пишність крутих схилів, звідки відкривається дивовижний вид на Албанію.


© Rob Hogeslag/Flickr
© Rob Hogeslag/Flickr


Східний Тимор

Незважаючи на те, що країна не відрізняється унікальними історичними пам'ятками або природними об'єктами, тут існує величезна кількість невивчених місць, які приваблюють авантюрних туристів. Крім того, тут є розлогі пляжі і багате морське життя.


© United Nations Photo/Flickr
© United Nations Photo/Flickr


Грузія

Напевно, не знайдеться такої людини, яка би не чула про чудову культуру, архітектуру та природу Грузії. Найбільшою популярністю користуються саме гірські походи, звідки можна оцінити все природне багатство країни, а також величні Батумі й Тбілісі.


© whereisemil/Flickr
© whereisemil/Flickr


Туніс

Прибережна країна поєднує в собі особливості візантійської і античної культур, а також традиції ісламу, тому тут можна знайти найрізноманітніші пам'ятки. Найбільший інтерес для туристів представляють археологічні музеї та старовинні комплекси, а також - чудові пляжі і блакитні води.


© HNBS/Pixabay
© HNBS/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: