Не для слабкодухих. Сайт Airbnb опублікував список найстрашніших будинків для ночівлі

коментувати
У будинку спостерігаються паранормальні явища
© Airbnb

У будинку спостерігаються паранормальні явища

Безкоштовна онлайн майданчик для оренди житла Airbnb опублікувала список найбільш моторошних місць для ночівлі.

Повідомляється, що згадані садиби та квартири приваблюють справжніх сміливців та екстремалів, які подорожують у пошуках містичних історій і паранормальних явищ, пише The Daily Mail. У деяких будівлях раніше розміщувалися лікарні для душевно хворих і похоронне бюро, а ночами неодмінно чуються потойбічні звуки.

Паранормальний рай - штат Міссурі, США

Містичний будинок, побудований у 1850 році, відомий завдяки своїй паранормальної активності. Гості, які ночували у будинку, повідомляють про відчуття присутності невидимих сутностей, а також скаржаться на дивні звуки. Ще одна особливість маєтку полягає в тому, що раніше в будівлі розміщувалося похоронне бюро, перукарня і лікарня, а на задньому дворі облаштовано цвинтар.


© Airbnb
© Airbnb


Божевільна кімната - Йорк, Англія

Раніше у даній квартирі розміщувалася клініка для душевно хворих. У наші дні, завдяки містичній славі, приміщення часто знімають на час Хелловіну. Повідомляється, що тут не раз бачили привидів, а вночі часто чути дивні звуки і зітхання.


© Airbnb
© Airbnb


Маєток у Грейт Данмау - Ессекс, Англія

В даному маєтку гостям пропонують переночувати в похмурій кімнаті, яка раніше належала семирічному хлопчику сім'ї Короля Едуарда VII. Відомо, що в дитячій залишили оригінальний дизайн і навіть речі, що належали хлопчикові. Туристи, які провели ніч в маєтку, заявляють, що часто чули незрозумілі звуки і відчували чиєсь дихання.


© Airbnb
© Airbnb


Містична садиба - штат Міннесота, США

Даний будинок є одним з найбільш моторошних, оскільки гості впевнені, що тут водяться привиди. Будинок стоїть впритул до лісу, звідки, як повідомляється, часто лунають незрозумілі звуки, а під вікнами чується дивний шерех.


© Airbnb
© Airbnb


Будинок з привидами - Новий Орлеан, США

Старовинний будинок постійно притягує сміливців, які так і прагнуть провести тут ніч. Деякі кажуть, що протягом більше ста років тут часто з'являється привид дівчинки в жовтій сукні. Очевидці називають її безвинною і навіть сором'язливою.


© Airbnb
© Airbnb


Квартира жахів - Лондон, Англія

В цьому будинку багато років тому знаходилася лікарня, а згодом - ізолятор для душевно хворих. Туристи коментують, що з настанням ночі по квартирі часто чуються кроки та скрип дверей.


© Airbnb
© Airbnb


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: