Названо найдоступніші та найдорожчі туристичні напрямки Європи

коментувати
Сонячний берег, Болгарія – один з найдоступніших європейських курортів
© cindy-dam/Flickr

Сонячний берег, Болгарія – один з найдоступніших європейських курортів

Аналітики туристичного сервісу Hoppa дослідили вартість проживання, харчування, походу в кіно, проїзду в таксі і багато інших факторів і визначили найдешевші і найдорожчі куточки Європи.

Після детального вивчення цін у 48 популярних європейських містах експерти представили корисний для мандрівників рейтинг бюджетних і дорогих напрямків. Виходячи із сумарних витрат, найбільш дорогим куточком Європи виявився Копенгаген, а найдоступнішим – курорт Сонячний берег у Болгарії.

В середньому, один вихідний в Копенгагені з проживанням, харчуванням, проїздом по місту та розвагами обійдеться туристу в 302,9 фунтів стерлінгів (400 доларів), тоді як за вихідний в Сонячному березі можна витратити 58,22 фунтів стерлінгів (близько 77 доларів).


© Hoppa
© Hoppa


Найвища середня вартість готельного номера за ніч знову-таки в Копенгагені. Тут нічліг обійдеться туристу в 192,37 фунтів стерлінгів (254 долара). Найбільш бюджетні номери можна зняти в болгарському Сонячному березі (30,1 фунтів стерлінгів – 40 доларів) і в турецькій Анталії (34,3 фунтів стерлінгів – 45 доларів)


© Hoppa
© Hoppa


Найдорожчий вечірній вихід у Європі будуть змушені сплатити туристи, які приїхали в Акюрейрі, Ісландія. Вечір з пивом, пляшкою вина, коктейлями, вечерею на двох і замовленням таксі тут буде коштувати в середньому 102,63 фунтів стерлінгів (134 долара). Найдешевший вечір можна провести в Сонячному Березі – за 20,89 фунтів стерлінгів (27 доларів).

Найдорожчі міста для купівлі коктейлів – це Рейк'явік і Акюрейрі в Ісландії і Стокгольма у Швеції. Середня вартість коктейлю в цих містах сягає 11 фунтів стерлінгів (14 доларів). Найдоступнішими коктейлями можна насолодитися в Сонячному березі – за 1,95 фунтів стерлінгів (2,55 долара).

Найдорожчий кухоль пива продають в Осло, Норвегія. Тут пиво коштує в середньому 6,8 фунтів стерлінгів (9 доларів). Найдешевше пиво можна придбати в Сонячному березі – за 0,55 фунтів стерлінгів (0,72 долара).

Що стосується вина, то найдорожче воно обійдеться туристам в Рейк'явіку – в середньому за 13,59 фунтів стерлінгів (18 доларів) за пляшку, а дешевше за все в Сонячному березі – за 2,84 фунтів стерлінгів (4 долари).

Найдорожче чашка кави коштує в датському Копенгагені – 3,57 фунтів стерлінгів (5 доларів), а доступніше за все в Дебрецені, Угорщина – 0,72 фунтів стерлінгів (приблизно 1 долар).

Найдорожча вечеря на двох чекає туристів в Акюрейрі, а найдешевша – туристів в Юрмалі, Латвія і в Анталії, Туреччина.


© Hoppa
© Hoppa


Найдорожчі квитки в кіно продають в Лондоні, Великобританія – середня вартість двох квитків 23 фунта стерлінгів (30 доларів). Найбільш доступні квитки в кіно в угорському Дебрецені – 6 фунтів стерлінгів (майже 8 доларів) за двох.


© Hoppa
© Hoppa


Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: