Названо країни з найвпливовішими паспортами

Згідно з індексом візових обмежень консалтингової компанії Henley & Partners, жителі Німеччини мають найвпливовіший паспорт
В останній доповіді говориться про те, що німці мають можливість відвідувати 177 країн без оформлення візи, пише The Independent. На другому місці виявилися громадяни Швеції, які можуть вільно відвідати 176 країн. Третю позицію з можливістю відвідування 175 країн розділили: Великобританія, Фінляндія, Франція, Італія та Іспанія. Найменш вільно
коментувати
Німецький паспорт виявився найбільш впливовим
© Efraimstochter/Pixabay

Німецький паспорт виявився найбільш впливовим

Згідно з індексом візових обмежень консалтингової компанії Henley & Partners, жителі Німеччини мають найвпливовіший паспорт.

В останній доповіді говориться про те, що німці мають можливість відвідувати 177 країн без оформлення візи, пише The Independent. На другому місці виявилися громадяни Швеції, які можуть вільно відвідати 176 країн. Третю позицію з можливістю відвідування 175 країн розділили: Великобританія, Фінляндія, Франція, Італія та Іспанія.

Найменш вільно можуть подорожувати жителі таких країн як Ірак, з можливістю вільно відвідати 30 країн, Пакистан - 29 країн і Афганістан з показником в 25 країн.

Українці, разом з жителями Еквадора та Фіджі, можуть вільно відвідати всього 81 країну.

Рейтинг складався на основі даних Міжнародної асоціації повітряного транспорту і можливості безвізових подорожей, які країни надають своїм громадянам.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: