Названо найдешевші гірськолижні курорти світу в цьому сезоні

коментувати
Визначено зимові курорти з найбільш демократичними розцінками
© tpsdave/Pixabay

Визначено зимові курорти з найбільш демократичними розцінками

Експерти сайту Fairfx, який спеціалізується на економії під час подорожей, встановили найдешевші та найдорожчі гірськолижні курорти цього сезону.

У Fairfx порівняли семиденні витрати на скі-паси, щоденне ранкове навчання та прокат спорядження у 59 гірськолижних курортах Європи та Північної Америки, повідомляє The Telegraph. Для точності аналізу ціни в місцевих валютах були переведені у фунти стерлінгів за курсом на 23 жовтня 2015 року.

Результати дослідження показали, що найдоступніший зимовий відпочинок пропонують у Чехії, Угорщині, Словенії та Польщі, а найдорожчий – у США, Швейцарії та Канаді.

Найдешевше покататися на лижах можна буде у чеському Шпиндлерув-Млині – за £134 ($204). Тижневий відпочинок в угорському Кекеші коштуватиме £153 ($233). Третім та четвертим з найбільш доступних курортів виявилися словенські Блед і Краньска-Гора – за сім днів катання там потрібно буде заплатити £199 ($303) та £260 ($395) відповідно.


Шпиндлерув-Млын, © Frits van den Dop/Flickr

Шпиндлерув-Млин, © Frits van den Dop/Flickr


Серед країн гірськолижної "великої четвірки" (Австрія, Італія, Франція і Швейцарія) найбільш демократичні ціни на катання встановлені в австрійському Кіцбюелі – £263 ($400), італійському Milky Way – £330 ($503) та французькому Альп Д'Юезі – £367 ($558) за тиждень відпочинку. Курорти Швейцарії увійшли до десятки найдорожчих.


Кицбюэл, © Jill/Flickr

Кіцбюель, © Jill/Flickr


У матеріалі британського онлайн-видання говориться також про те, що завдяки значному зміцненню фунта стерлінгів вартість відпочинку на світових курортах для жителів Сполученого Королівства стала значно нижчою. Для українців, на жаль, ситуація прямо протилежна.

Однак, щоб заощадити гроші на зимовому відпочинку, можна прислухатися до таких порад британських журналістів:

  1. Враховуйте не тільки вартість катання, але й ціни на життя у вибраному регіоні в цілому;
  2. Слідкуйте за курсом валют й оплачуйте тур у найбільш сприятливий момент;
  3. Міняйте гроші завчасно, курс валют в аеропорті може засмутити;
  4. Якщо, приїхавши в іншу країну, в ресторані або магазині людина захоче розплатитися іноземною валютою, вона повинна бути готовою до того, що продавець визначить власний обмінний курс.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: