Містика і жахи для сміливих туристів. Визначено п'ять найстрашніших місць в Європі

Найбільша система інтернет-бронювання готелів Booking визначила найстрашніші місця в Європі
Фахівці Booking оцінювали найбільш страхітливі європейські місця за допомогою «жахометра», нагороджуючи найстрашніші з них трьома «гарбузами», а менш страшні - одним. «Ви вважаєте себе сміливим? Подивимося, що ви скажете, коли відвідаєте одне з цих місць. Вони вважаються найстрашнішими в Європі. Страшно
коментувати
Серед найбільш страхітливих місць - знамениті катакомби Парижа
© Tommie Hansen/Flickr

Серед найбільш страхітливих місць - знамениті катакомби Парижа

Найбільша система інтернет-бронювання готелів Booking визначила найстрашніші місця в Європі.

Фахівці Booking оцінювали найбільш страхітливі європейські місця за допомогою «жахометра», нагороджуючи найстрашніші з них трьома «гарбузами», а менш страшні - одним.

«Ви вважаєте себе сміливим? Подивимося, що ви скажете, коли відвідаєте одне з цих місць. Вони вважаються найстрашнішими в Європі. Страшно цікаво!», - коментують рейтинг його автори.

Единбурзький замок

Единбург, Шотландія

Стародавня фортеця на Замковій скелі в центрі шотландської столиці Единбурга визнана найстрашнішим місцем у Європі. В підземних лабіринтах замку, за твердженням мандрівників, можна відчути, як у жилах стигне кров. За легендою, коли це підземелля виявили сотні років тому, туди на розвідку відправили волинщика, якого досі ніхто не бачив. Ходять легенди, що його душа намагається вийти на свободу і в катакомбах можна почути музику його волинки.


© Maxi Walton/Flickr
© Maxi Walton/Flickr


Катакомби Парижа

Париж, Франція

У підземних тунелях і печерах під Парижем, загальною протяжністю до 300 кілометрів, покояться останки майже шести мільйонів чоловік. Коридори облицьовані кістками і черепами, щоб відвідувачі не забували, що за ними спостерігають. Кажуть, що привиди цих підземних лабіринтів - це душі людей, які там заблукали.


© Nathan Rupert/Flickr
© Nathan Rupert/Flickr


Замок Моосхам

Зальцбург, Австрія

Таємничий замок Моосхам називають «замком відьом». Сьогодні це прекрасний музей, проте в минулому замок використовували в більш зловісних цілях. Тут відбувалися суди над сотнями відьом. З тих пір душі невинних жертв бродять по коридорах і залах. Відвідувачі розповідають про дивний білий туман і незвичайні звуки.


© Bernd Thaller/Flickr
© Bernd Thaller/Flickr


Ліс Хоя-Бачи

Румунія

Цей страшний ліс прославився паранормальною активністю. Очевидці розповідають, що бачили примар, які бродять серед дерев, НЛО та осіб, які проступають на фотографіях. Не дивно, що місцеві жителі обходять цей дивний ліс стороною. Крім того, тут ростуть дерева дивної форми, ніби вигнуті потойбічною силою.


© hoiabaciuforest.com
© hoiabaciuforest.com


Замок Барді

Італія

Добре збережена середньовічна фортеця, яка стоїть на скелі з червоної яшми, стала місцем трагічної історії кохання. Дочка лорда полюбила лицаря і одного разу після дуже кривавої битви вона почула, що він загинув. Її розум потьмарився від горя і вона викинулася з замку. За злою іронією, чутки виявилися брехнею – лицар був живий, але його серце розривалося від болю. З тих пір привид його коханої бродить по кімнатах замку в пошуках свого коханого.


© Alessandro Bonvini/Flickr
© Alessandro Bonvini/Flickr


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: