Лавандовий Прованс і білосніжний Санторіні. Найбарвистіші туристичні напрямки у світі

Колір будь-якої місцевості впливає на те, які емоції будуть виникати від перебування там і якою люди запам'ятають цю місцевість
Європейські вчені довели, що найбільш хвилюючі спогади людини про що-небудь пов'язані з кольором. Колір впливає на настрій і сприйняття навколишнього середовища. Експерти National Geographic склали список найбарвистіших напрямків планети, подорожі до яких залишаться в пам'яті назавжди. Буньоль, Іспанія. Щорічно в останню неділю серпня в цьому
коментувати
Свято тюльпанів у Нідерландах

Свято тюльпанів у Нідерландах

Колір будь-якої місцевості впливає на те, які емоції будуть виникати від перебування там і якою люди запам'ятають цю місцевість.

Європейські вчені довели, що найбільш хвилюючі спогади людини про що-небудь пов'язані з кольором. Колір впливає на настрій і сприйняття навколишнього середовища. Експерти National Geographic склали список найбарвистіших напрямків планети, подорожі до яких залишаться в пам'яті назавжди.

Буньоль, Іспанія. Щорічно в останню неділю серпня в цьому іспанському місті проходить фестиваль Ла Томатина. На свято з'їжджаються безліч туристів, які влаштовують масштабну битву помідорами. Враження від фестивалю ні з чим не порівняти, свято запам'ятовується тоннами соковитих червоних плодів.


© EPA

© EPA


Санторіні, Греція. Заспокійливо білі будинки на схилі острова Санторіні вражають своєю красою. Ці споруди стали символом грецького острова і щороку приваблюють тисячі туристів, які хочуть по-справжньому розслабитися.


© Pierre Chabardes/Flickr

© Pierre Chabardes/Flickr


Бора-Бора. Оточений лагуною і бар'єрним рифом, острів Бора-Бора вражає своєю насиченою блакиттю. Кришталево чиста вода, безхмарне небо і зелені рослини – рай для кожного туриста.


© Pierre Lesage/Flickr

© Pierre Lesage/Flickr


Калькутта, Індія. На квітковому ринку Маллік Гат продавці щодня торгують жовто-помаранчевими гірляндами з чорнобривців. Ці яскраві квіти символізують сонце, з їх допомогою люди поклоняються богу Вішну та його дружині Лакшмі, також чорнобривцями декорують весілля.


© Dipanwita Saha/Flickr

© Dipanwita Saha/Flickr


Нідерланди. Ця країна славиться своїми тюльпановими полями і великою кількістю найрізноманітніших фарб. Якщо ви їдете за веселкою, неодмінно вирушайте до Нідерландів. Насолодитися палітрою різноманітних квітів можна і в Індії, на традиційному святі фарб Холі.


© EPA

© EPA


Прованс, Франція. Щорічно в період з червня по серпень тисячі велосипедистів, автомобілістів і піших туристів відправляються до мальовничого Прованса, щоб насолодитися незвичайною красою лілових лавандових полів.


© Jorge Sanmartín Maïssa/Flickr

© Jorge Sanmartín Maïssa/Flickr


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: