Ювелірна майстерність природи. Фотограф показав унікальність пляжів Індійського океану за допомогою макрозйомки піску

коментувати
Представлено дивовижні знімки піску з узбережжя Індійського океану
© Harold Taylor

Представлено дивовижні знімки піску з узбережжя Індійського океану

Текстура піску, не видима неозброєним оком, приховує від людей приголомшливу красу та індивідуальність курортних регіонів.

Як повідомляє Daily Mail, з метою привернути увагу людей до пляжів Індійського океану, туристична компанія Kuoni разом з фотографом Гарольдом Тейлором представили 21 макро-знімок морського піску, взятого на Мальдівах, Маврикії, Шрі-Ланці, Сейшелах та острові Реюньон.

Після детального розгляду фотографій тревел-експертам стало очевидно, що дрібні піщинки свідчать про унікальність кожного острова.

Представник Kuoni Шина Патон стверджує, що біорізноманіття мальдівських піщинок нібито натякає на можливість зайнятися дайвінгом і побачити фантастичні коралові рифи. У той же час, піщаний зразок з Маврикію відображає мальовничість узбережжя острова, його лагуни, водно-болотні угіддя й мангрові зарості.

Автор книги Секрети піску Кейт Кловер говорить про те, що вид піщинок під мікроскопом може надати корисну інформацію про геологію місцевості та екологію моря. Крім того, це ще й навдивовиж красиво, оскільки у складі піску трапляються частинки різних кольорів і форм.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: