День подяки клієнтам у надійній туристичній компанії

коментувати
День подяки клієнтам у надійній туристичній компанії

Ви закриваєте очі та відчуваєте на своєму обличчі свіже морське повітря, чуєте шум лагідних хвиль; чи вдихаєте аромат ранкової кави, що заповнює собою вузеньку вуличку у передмісті Парижу; а може ваші ноги відчувають під собою крихку породу під час сходження на ще непідкорену вершину?.

Це значить, що тобі терміново треба вирушати в мандрівку!

З чого почати? Куди звернутися? На туристичному ринку України працюють сотні тревел агентств, то як в усьому розмаїтті пропозицій обрати саме те надійне, яке зробить відпустку вашої мрії ідеальною, потурбується про всі деталі та не забуде про дрібниці? На ці та ще безліч запитань, починаючи від планування маршруту та закінчуючи страхуванням подорожі, можна знайти відповідь у надійній компанії «КИЙ АВІА».

За якими критеріями визначається компанія, якій можна довіряти?

  • Клієнтоорієнтованість.
  • Інноваційність.
  • Широкий спектр послуг та сервісів.
  • Комплексний підхід до організації подорожей.
  • Розгалужена мережа офісів по всій країні.
  • Унікальні пропозиції на ринку. 

«Вимогливі до себе, щоб залишатися кращими для вас». Девіз «КИЙ АВІА» залишається незмінним протягом більше 20 років і підкреслює політику лояльності компанії до клієнтів. Застосовуючи індивідуальний підхід в роботі, співробітники компанії роблять все для того, щоб клієнт почував себе однаково комфортно як в індивідуальному турі, так і в бізнес-подорожі. Такий підхід «КИЙ АВІА» до обслуговування дає клієнту впевненість в отриманні не тільки гідного продукту чи послуги, але й високоякісного сервісу.

Для втілення своєї місії – надавати клієнтам найбільш повне та якісне обслуговування та здійснювати продаж усіх видів транспортних, туристичних та супутніх послуг«КИЙ АВІА» постійно розвивається та застосовує новітні технології в роботі. Компанія розробила та запровадила сучасний онлайн-інструмент для продажу та бронювання послуг та сервісів, що дозволяє за лічені хвилини придбати на сайті компанії www.kiyavia.com квитки, забронювати готелі та оформити страхові поліси в режимі 7/24. Спеціалісти компанії також подбали і про тих користувачів, які не можуть уявити своє життя без сучасних смартфонів та планшетів. Для їх зручності «КИЙ АВІА» пропонує мобільний додаток – «Авіаквитки онлайн». Онлайн-сервіси та мобільний додаток мають цілодобову підтримку – в компанії працює call-центр, готовий надати кваліфіковану консультацію та оперативно допомогти клієнту, в якій би частині світу він не знаходився.

 

 

 

Безумовною перевагою компанії є широкий спектр послуг та сервісів. За один візит до офісу «КИЙ АВІА» кожен має змогу отримати детально розроблений маршрут подорожі з ретельно підібраними стиковками рейсів, замовленими трансферами, заброньованими готелями та екскурсіями. Персональний менеджер обов’язково запропонує послуги страхування поїздки, багажу, здоров’я тощо, а також надасть консультацію щодо отримання візи. Такий комплексний підхід суттєво заощаджує час, а численні прямі контракти «КИЙ АВІА» з перевізниками та готелями – кошти клієнта. 

Компанія «КИЙ АВІА» – один з провідних експертів в організації ділових подорожей та корпоративних заходів. Конференції, виставки, нагородження, презентації, бізнес-зустрічі – досвідчені фахівці готові оперативно розробити та втілити в життя всеукраїнські та міжнародні заходи будь-якої складності на високому рівні.

За більше ніж 20 років своєї роботи на ринку України, компанія пройшла довгий шлях, гідно долаючи економічні кризи, незмінно виконуючи свої зобов’язання перед партнерами та клієнтами.

За доброю давньою традицією, кожної осені компанія організовує свято «День «КИЙ АВІА» як день подяки клієнтам.

11 вересня 2016 року компанія запрошує клієнтів до своїх офісів в містах України. В програмі свята багато сюрпризів та подарунків, у тому числі, тури вихідного дня до Львова та Одеси! 

Завітайте до найближчого офісу «КИЙ АВІА» 11 вересня 2016 року та отримайте позитивні враження!

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: