Дерев'яні ложки та свист: 10 найдивніших любовних традицій світу

коментувати
В Уельсі на знак любові дарують дерев'яні ложки
© Romi/Pixabay

В Уельсі на знак любові дарують дерев'яні ложки

Британське видання назвало найбільш дивні шлюбні традиції всіх часів і народів.

Як пише видання Metro, різні народи можуть похвалитися сотнею незвичайних традицій, але представлені звичаї вважаються найбільш дивними.

1. У деяких частинах Мавританії досі збереглася традиція відгодовувати молодих дівчат, оскільки жир вважається ознакою багатства і краси. Тільки в такому разі дівчина має шанси знайти чоловіка.

2. Багато століть тому в Австрії дівчата виконували особливий танець з яблуками під пахвами. Якщо хлопець відчував симпатію до дівчини - він повинен був з'їсти фрукт.

3. У Борнео живе плем'я, в якому молодятам заборонено залишати будинок в день весілля. Вважається, що це принесе молодим щастя і удачу.

4. Раніше в Шотландії за день до весілля нареченого й наречену закидували сміттям, після чого вони повинні були прогулятися по місту в такому вигляді. Вважалося, якщо майбутнє подружжя переживе цей ганебний день, то зможуть впоратися з будь-якими проблемами.

5. У 19 столітті в Тайвані чоловіки спокушали жінок з допомогою відрубаної голови. На війні чоловік відрізав голову ворогові та приносив її коханій жінці. Якщо їх почуття були взаємними - вона приймала подарунок.

6. У китайських дівчат існує незвичайна традиція вираження своїх почуттів. Під час фестивалю вони загортають у носові хустки різні предмети: дві палички говорять про кохання, а перець чилі - про не бажання мати які-небудь контакти з людиною.

7. В Уельсі на знак любові дарують дерев'яні ложки, зроблені своїми руками. Багато хто пркрашає столові прилади вирізьбленими і намальованими орнаментами.

8. В одному з племен у Мексиці закохані використовують свист, щоб висловити свої почуття. Кожна пара придумує свою мелодію і таким чином сторонні не знають, що вони хочуть один одному донести.

9. На Балі молоді люди спилюють собі зуби, тому що вони є символом жадібності, похоті та ревнощів. Таким чином люди позбавляються від недоліків і показують свою готовність до шлюбу.

10. В Італії у часи ренесансу було поширеним дарувати своїм обранцям пояси з еротичними написами.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: