Ангкор-Ват і Альгамбра. TripAdvisor назвав найпопулярніші туристичні пам'ятки 2016 року

Відомий тревел-портал TripAdvisor представив рейтинг найбільш популярних туристичних пам'яток 2016 року
Як пояснює директор з маркетингу ресурсу Барбара Мессінг, при виборі найбільш відвідуваних визначних місць, враховувалися в першу чергу голоси користувачів, пише Mashable. Більш того, ці видатні місця недарма щороку приваблюють мільйони туристів, оскільки є яскравим прикладом людської фантазії і таланту. 10. Міланський собор, Італія Готичний
коментувати
Мачу-Пікчу
© Pedro Szekely/Flickr

Мачу-Пікчу

Відомий тревел-портал TripAdvisor представив рейтинг найбільш популярних туристичних пам'яток 2016 року.

Як пояснює директор з маркетингу ресурсу Барбара Мессінг, при виборі найбільш відвідуваних визначних місць, враховувалися в першу чергу голоси користувачів, пише Mashable. Більш того, ці видатні місця недарма щороку приваблюють мільйони туристів, оскільки є яскравим прикладом людської фантазії і таланту.

10. Міланський собор, Італія

Готичний кафедральний собор, побудований з мармуру, знаходиться в історичній частині міста. Будівництво вражаючої будівлі тривало близько 600 років - з 1386 до 1965 року. Більше того, на даху собору відкривається дивовижний вид на Мілан.


© dootdorin/Pixabay
© dootdorin/Pixabay


9. Меморіал Лінкольна і Відображає басейн, США

Цей монумент є частиною Національного меморіалу ветеранів Другої світової війни і щороку сюди приїжджають 6 мільйонів людей. Більше того, він знаменитий тим, що тут у 1963 році Мартін Лютер Кінг виголосив свою знамениту промову У мене є мрія.


© skeeze/Pixabay
© skeeze/Pixabay


8. Альгамбра, Іспанія

Архітектурно-парковий ансамбль є найбільш відвідуваною пам'яткою Іспанії, яку вважають найвищим досягненням мавританського мистецтва в Західній Європі. Фонтани й водойми добре поєднуються з архітектурними формами, рослинними орнаментами і арабською в'яззю.


© Krakauer1962/Pixabay
© Krakauer1962/Pixabay


7. Храм Спаса-на-Крові, Росія

Різнобарвний величний собор розташований в історичному центру Санкт-Петербурга на березі каналу Грибоєдова. Його звели за наказом імператора Олександра III, а будівництво тривало 24 роки.


© wikimedia commons
© wikimedia commons


6. Мескіта, Іспанія

Римо-католицький собор є найдивовижнішим пам'ятником династії Омейядів. Пишність архітектурних форм і дух старовини приваблює мільйони туристів з усього світу.


© Wikimedia Commons
© Wikimedia Commons


5. Тадж-Махал, Індія

Неймовірно красивий мавзолей-мечеть збудований за наказом падишаха Шах-Джахана на згадку про дружину, яка померла при пологах. В наші дні Тадж-Махал є одним із символів кохання.


© Wikimedia Commons
© Wikimedia Commons


4. Собор Святого Петра, Ватикан

Католицький собор є найбільшою історичною християнською церквою в світі. Більше того, над його створенням у свій час працювали такі великі майстри, як Браманте, Рафаель, Мікеланджело і Берніні.


© Jimmy Harris/Pixabay
© Jimmy Harris/Pixabay


3. Ангкор-Ват, Камбоджа

Величезний індуїстський храмовий комплекс, присвячений богу Вішну, є одним з найбільших культових споруд і одним з найважливіших археологічних пам'яток світу. Його площа становить 400 квадратних метрів.


© Wikimedia commons
© Wikimedia commons


2. Мечеть шейха Зайда , ОАЕ

Одна з шести найбільших мечетей світу відкриває свої двері не лише для мусульман, але і для представників інших релігій. Для оздоблення використовували мармур, сусальне золото, шикарні килими та інші дорогі матеріали.


© charlemagne/Pixabay
© charlemagne/Pixabay


1. Мачу-Пікчу, Перу

Місто, розташоване на вершині гірського хребта чия висота становить 2450 метрів, удостоєне звання Нового дива світу. Припускається, що місто було створене як священний притулок за сторіччя до завоювання його іспанцями - 1440 року.


© Pedro Szekely/Flickr
© Pedro Szekely/Flickr


 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: