Американська компанія вирішила відправляти туристів в стратосферу на повітряній кулі

коментувати
За подорож тривалістю у кілька годин компанія World View буде брати $75000.
World View via Facebook

За подорож тривалістю у кілька годин компанія World View буде брати $75000.

В 2017-му компанія World View почне возити туристів в подорожі на повітряній кулі, які будуть проходити на висоті 30 кілометрів.

Лінія Кармана – офіційна міжнародна межа між атмосферою і космосом – лежить на позначці 100 км. Таким чином, туристи, які будуть звертатися до послуг World View, зможуть пролітати майже третину шляху до цієї межі.

Подорож буде проходити у герметичній капсулі, яка розрахована на шістьох пасажирів. Підйом на граничну висоту за допомогою повітряної кулі розміром з футбольне поле займе 90 хвилин. Далі туристів чекає 2-годинний політ, після чого капсула поступово опуститься на землю.

Відправною точкою послужить новий порт в Тусоні, штат Арізона. Подорож може закінчитися досить далеко (до 480 км) від нього. Тож World View буде відправляти за туристами приватне повітряне судно, яке поверне їх назад в Тусон. Вартість всієї поїздки складатиме $75000.

Американська компанія планує освоювати не тільки туристичний напрямок. Вона також збирається проводити експерименти на межі космосу для NASA, Northrup Grumman та інших клієнтів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: