Щасливий шлюб подовжує життя - американські вчені

коментувати
Щоб менше хворіти, треба жити в щасливому шлюбі
© pixabay

Щоб менше хворіти, треба жити в щасливому шлюбі

Дослідження показали, що пари з гармонійними і щасливими відносинами в шлюбі довше живуть і рідше хворіють.

Вчені з університету Брігама Янга в штаті Юта, США з'ясували, що у одруженого і замужнего населення здоров'я набагато міцніше, ніж у самотніх людей, передає Time. Однак це стосується тільки тих пар, кому дійсно комфортно разом.

Професор психології Венді Бірмінгем опитала 94 пари про поведінку їх подружжя і встановила, що лише чверть опитаних не повністю щасливі в шлюбі. 75 відсотків пар експерт віднесла в так звану «амбівалентну» категорію.

Пари цього типу живуть досить благополучно, але в деяких ситуаціях скаржаться на поведінку партнерів. Приміром, одна жінка розповіла вченим, що її чоловік — відмінний коханець і прекрасний батько, але надто всіх критикує.

Щодня пари, що беруть участь у дослідженні, вимірювали кров'яний тиск. У подружжя із щасливих шлюбів воно було в нормі, а у «подвійних» союзів відзначалися незадовільні показники.

Фахівці стверджують, що для зміцнення здоров'я подружжю необхідно поліпшити відносини в родині. Психологи рекомендують парам, які відчувають якісь проблеми в шлюбі, обговорити проблеми та з'ясувати, які сторони відносин засмучують обох партнерів. Таким чином, спільними зусиллями можна покращити відносини, а отже — зміцнити здоров'я.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: