Порно зменшує мозок - дослідження

коментувати
Перегляд порно, подібно до наркотиків, що викликає залежність
© Foundry/Pixabay

Перегляд порно, подібно до наркотиків, що викликає залежність

Вчені встановили, що перегляд порно, подібно до наркотиків, викликає залежність.

Дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі з психіатрії JAMA, показали, що регулярний перегляд відео для дорослих викликає звикання, пише Daily Mail.

За даними вчених, порнофільми, втім, як і секс, викликають вироблення гормону дофамін, який не тільки формує у людини почуття насолоди, але і призводить до бажання повторити цю насолоду. Цей гормон також виробляється під час вживання кокаїну.

Дослідження мозку показали, що частина мозку, відповідальна за залежність активізується під час перегляду порнографії, в той час, як частина мозку, відповідальна за мотивацію, навпаки, скорочується.

Крім того, вчені стверджують, що після того, як мозок звикає виробляти дофамін під впливом порно, займатися любов'ю з реальним партнером без потужного стимулятора стає складніше. Таким чином, порнографія негативно впливає на сексуальні відносини з партнером і породжує покоління людей, не здатних випробувати радості сексу в повній мірі без перегляду відео для дорослих, відзначають фахівці.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: