У Лондоні представили проект футуристичного літального апарата за 330 млн доларів

Лондонська студія дизайну Andrew Winch Designs представила проект дирижабля Halo за 330 мільйонів доларів
Футуристичний літаючий апарат зможе долати відстані до 10 тисяч кілометрів зі швидкістю 200 км/год. Його спроектували таким чином, що він може здійснювати вертикальну посадку як на сушу, так і на воду, повідомляє Telegraph. Інженери зізнаються, що дирижабль досить економічний за рахунок використання легких матеріалів і аеродинамічної форми. У
коментувати
Проект дирижабля Halo вартістю 330 млн доларів
© Andrew Winch Designs

Проект дирижабля Halo вартістю 330 млн доларів

Лондонська студія дизайну Andrew Winch Designs представила проект дирижабля Halo за 330 мільйонів доларів.

Футуристичний літаючий апарат зможе долати відстані до 10 тисяч кілометрів зі швидкістю 200 км/год. Його спроектували таким чином, що він може здійснювати вертикальну посадку як на сушу, так і на воду, повідомляє Telegraph. Інженери зізнаються, що дирижабль досить економічний за рахунок використання легких матеріалів і аеродинамічної форми.

У конструкцію дизайнери планують вмістити 20 спалень, спа-центр, кінотеатр і танцювальний зал. За їх словами інтер'єр у кожного дирижабля буде індивідуальним, з урахуванням побажань замовників. Також конструктори створять додатковий відсік для «багажу», у разі якщо пасажири захочуть прихопити з собою яхту, вертоліт або кілька автомобілів.

Конструкцією передбачено, що нижня платформа може опускатися, створюючи додатковий острівець для усамітнення. В деяких місцях дизайнери встановлять прозору підлогу, щоб відкрити гостям додатковий вид. Крім усього іншого, інженери пишаються тим, що дирижабль зможе літати на висоті близько 5 метрів.

«Цей абсолютно новаторський проект дає можливість поглянути на те, якими стануть наші подорожі в найближчому майбутньому», - розповідає керівник проекту Джим Діксон.

Як зізнаються творці, їх єдиною проблемою є відсутність зацікавленого клієнта, який захоче придбати незвичайний засіб пересування.


© Andrew Winch Designs
© Andrew Winch Designs


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: