У гонитві за Tesla. Porsche запускає у виробництво спортивний електромобіль

коментувати
Щоб вивести Mission E на ринок, компанія Porsche вкладе в проект 700 мільйонів євро.
© Porsche

Щоб вивести Mission E на ринок, компанія Porsche вкладе в проект 700 мільйонів євро.

Концепт Porsche Mission E, представлений на недавньому автосалоні у Франкфурті, був схвалений до серійного виробництва. Він складе конкуренцію Tesla Model S.

Концепт Mission E оснащується парою електромоторів, які разом видають на-гора понад 600 кінських сил. Цього табуна вистачає, щоб 4-дверний 4-місний спорткар розганявся від 0 до 100 км/год менш ніж за 3,5 секунди. Найпотужніша версія Model S бере цю висоту за 3,2 секунди, але у неї в упряжці 700 конячок.


© Porsche
© Porsche


Запас ходу Porsche Mission E становить майже 500 км. За допомогою зарядного пристрою, який був розроблений спеціально для даного концепту, до 80% ємності батарей можна заповнити за 15 хвилин. Mission E вистачить цього, щоб проїхати 400 км.


© Porsche
© Porsche


Автомобіль важить 2000 кг. Він побудований на платформі, яку інженери Porsche розробили спеціально для даного концепту. Це може означати, що Mission E залишиться виключно електромобілем. Пропонувати для нього гібридну силову установку або ДВЗ Porsche не стане.


© Porsche
© Porsche


Німецький автовиробник вкладе чимало зусиль в проект. Для його реалізації буде створено 1000 нових робочих місць в штаб-квартирі Porsche в Штутгарті. Компанія вкладе 700 мільйонів євро в свій основний завод, щоб облаштувати виробничу лінію. Це досить солідне вкладення. Особливо, якщо враховувати, що не так давно Volkswagen, якому належить Porsche, вирішив відмовитися від інвестицій в деякі моделі у світлі "дизельгейта".


© Porsche
© Porsche


Поки що Tesla Model S може спати спокійно. Mission E вийде на ринок ближче до 2020-го року. До того часу концептуальна зовнішність автомобіля зміниться. Та й від імені Mission E німецький автовиробник напевно відмовиться.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: