Розкішні й потужні: вісім найдорожчих серійних суперкарів сучасності

коментувати
Вартість авто становить 3,1 млн доларів
© McLaren

Вартість авто становить 3,1 млн доларів

Названі вісім найдорожчих серійних суперкарів сучасності.

Повідомляється, що дані спортивні автомобілі можуть похвалитися не тільки потужністю і шаленою швидкістю, але і вражаючим дизайном, пише Tech Insider. Серед найдорожчих виявилися моделі таких виробників, як Ferrari, McLaren, Lamborghini і, звичайно ж, Bugatti.

Aston Martin Vulcan 2.3 млн доларів

Всього було випущено 24 екземпляра Vulcan, які вже знайшли своїх власників. Щоб розігнати купе до сотні потрібно лише 2,9 секунд і близько 11 - щоб досягти максимальної швидкості у 360 км\год.


© Aston Martin
© Aston Martin


Ferrari F60 2,5 млн доларів

Випуск цього суперкара був приурочений до 60-річчя бренду і всі десять екземплярів були розкуплені ще до того, як встигли зійти з конвеєра. Завдяки 6,3-літровому V12, родстер досягає 100 км/год за 3,1 секунди, а максимальна швидкість складає 340 км/год.


© Ferrari F60
© Ferrari F60


Pagani Huayra BC 2,6 млн доларів

Всього було випущено 20 ексклюзивних родстерів, які за короткий час знайшли покупців. Потужне авто розганяється до сотні за 3 секунди за допомогою шестилітрового двигуна, потужністю майже 800 коней.


© Pagani
© Pagani


Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse 2,9 млн доларів

Найшвидший серійний родстер, з максимальною швидкістю 410 км/год, був представлений на Женевському автосалоні у 2012 році. Двигун, потужністю 1200 к.с, розганяє авто до сотні за 2,6 секунди.


© Bugatti
© Bugatti


Ferrari FXX 3 млн доларів

Близько 40 екземплярів гібридних суперкарів зійшли з конвеєра і відразу попрямували в гаражі щасливих покупців. Загальна потужність автомобіля становить 1050 к.с, що забезпечує розгін до сотні за 2,5 секунди.


© Ferrari
© Ferrari


McLaren P1 GTR 3,1 млн доларів

Ще один гібридний суперкар може похвалитися потужністю 1000 к.с і розгоном до сотні за 2,3 секунди. Компанія McLaren створила близько 35 екземплярів неповторного P1 GTR.


© McLaren
© McLaren


Lamborghini Veneno Roadster 4,5 млн доларів

Випуск спортивного купе був приурочений до 50-річчя марки. Вперше Veneno дебютував на Женевському автосалоні, після чого єкземпляр був направлений в музей бренду. Всього було вироблено 3 автомоблі, які знайшли своїх покупців ще до прем'єри. До сотні суперкар розганяється за 2,9 секунди.


© Lamborghini
© Lamborghini


Koenigsegg CCXR Trevita 4,85 млн доларів

Було вироблено тільки два екземпляри CCXR Trevita, які продавали виключно в США. З двигуном, потужністю 1018 к.с, який розганяє автомобіль до сотні за 2,9 секунд і з максимальною швидкістю в 402 км/год CCXR Trevita буквально дихає в спойлер Veуron.


© Koenigseg
© Koenigseg


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: