Rolls-Royce представив концепт розкішного безпілотного корабля

коментувати
Корабель майбутнього від Rolls-Royce
© Rolls-Royce

Корабель майбутнього від Rolls-Royce

Виробник люксових автомобілів Rolls-Royce розробив проект роботизованого корабля майбутнього.

Якщо людству вже вдалося запустити безпілотні ракети й автомобілі, то чому б не створити такий корабель. Як повідомляється у прес-релізі Rolls-Royce, автоматизовані транспортні судна з'являться вже у 2020 році.

За словами представників компанії, кораблі з дистанційним управлінням будуть мати багато спільного зі звичайними сучасними кораблями. Відмінністю стане наявність бортового комп'ютера, численних камер і датчиків, які будуть контролювати ситуацію як у робочих відсіках, так і в каютах пасажирів.Усі дані про стан корабля будуть надходити на сушу й аналізуватися за допомогою більш потужної техніки. Це дозволить безпілотним судам уникати зіткнень з айсбергами та інших небезпечних ситуацій.

Перевагами автономного корабля стане невелика вага і відсутність додаткового простору для екіпажу. На таких суднах можна буде перевезти більше вантажу, а експлуатація транспортного засобу виявиться дешевшою.

Віце-президент Rolls-Royce з інновацій у суднобудуванні Оскар Левандер зазначив, що тестування корабля майбутнього проходить у Фінляндії.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: