Привіт на 100 років. BMW показав концепт, присвячений столітньому ювілею бренду

коментувати
BMW Vision Next 100 не просто вміє пересуватися самостійно, але і здатний навчатися манері їзди свого господаря.
© BMW

BMW Vision Next 100 не просто вміє пересуватися самостійно, але і здатний навчатися манері їзди свого господаря.

BMW виповнилося 100 років, і з цього приводу німецький автовиробник підготував концепт з промовистою назвою Vision Next 100.

Новинка являє собою спортивний седан. За словами дизайнера BMW Адріана ван Хойдонка, такий тип кузова був обраний, оскільки спортивні седани є ключовими моделями для німецького преміум-бренду.


© BMW
© BMW


Автовиробник не розповідає, якою силовою установкою оснащується Vision Next 100, але запевняє, що концепт може пересуватися як в ручному режимі, так і на автопілоті. Втім, навіть передавши управління водієві автомобіль не перестане допомагати людині і буде давати підказки під час руху.


© BMW
© BMW


В Vision Next 100 "мешкає" персональний помічник Companion. Він стежить за поведінкою водія, вивчає його манеру їзди і з часом починає давати поради або виконувати деякі завдання, грунтуючись на отриманих даних.


© BMW
© BMW


Концепт може "спілкуватися" з господарем за допомогою технології Alive Geometry. Вона передбачає наявність 800 трикутних секцій, якими оснащується автомобіль. Завдяки своїм скоординованих рухам і сигналам, вони забезпечують "розмову" з водієм своєрідною мовою жестів.


© BMW
© BMW


Кузов автомобіля, що налічує 4,9 метра в довжину і 1,37 метра у висоту виконаний з вуглеволокна. BMW підкреслює, що в майбутньому асортимент матеріалів буде зростати із розвитком технологій.


© BMW
© BMW


BMW Vision Next 100 був представлений в Мюнхені 7 березня в рамках заходу, присвяченого 100-річчю бренду. Тепер автомобіль відправиться в світове демонстраційне турне з зупинками в Китаї, Великобританії і США.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: