Визначено 10 найбільш футуристичних концепт-карів світу

коментувати
Mercedes IAA concept
© Mercedes

Mercedes IAA concept

Популярний інтернет-портал назвав десять найкращих концепт-карів, які змінюють уявлення про майбутнє автоіндустрії.

Як передає Tech Insider, майбутнє може виявитися більш високотехнологічним, ніж передбачається, тому автомобільні компанії прийняли виклик і представили своє бачення можливих тенденцій в автомобільних технологіях.

Rolls-Royce 103EX


© Rolls-Royce

© Rolls-Royce


Цей концепт-кар став першим для бренду. Автомобіль є повністю автономним, тому власнику не потрібно ні управляти ним, ні стежити за основною інформацією. Всередині двомісного концепту знаходиться диванчик і мультимедійний екран, призначений розважати пасажирів під час поїздки. Крім того, седан оснастили додатковою розкішшю у вигляді унікальних опцій.


© Rolls-Royce
© Rolls-Royce


BMW Vision Next 100


© BMW

© BMW


Оригінальний прототип створений на честь сторіччя бренду. Окрім футуристичного дизайну, концепт виділяється унікальною системою управління, яка транслює всю необхідну інформацію на лобове скло. Також, концепт оснастили технологією Alive Geometry, за допомогою якої активні елементи на центральній консолі дублюють дані щодо поворотів або необхідність перестроювання з основного дисплея.


© BMW
© BMW


Mini Vision Next 100


© BMW

© BMW


Компанія BMW створила ще один вражаючий концепт, головна особливість якого заключается в особливій функції, яка дозволяє розпізнавати власників і підлаштовуватися під їх особливості та налаштування. Крім того, в хетчбеку передбачений автопілот, розумна система управління й інші опції.


© BMW
© BMW


Mercedes IAA concept


© Mercedes
© Mercedes


Головна унікальність автомобіля полягає в тому, що він є одним кращим у світі за показниками аеродинамічного опору. На швидкості понад 80 км/год задня частина автомобіля витягується на 390 мм, що підвищує його стійкість. Крім того, унікальний концепт оснащений рядом інновацій і покликаний продемонструвати напрямок розвитку бренду.


© Mercedes
© Mercedes


Nissan Teatro


© Nissan
© Nissan


Незвичайний і яскравий концепт-кар орієнтується на молодь. Інтерактивний салон дозволяє проектувати зображення та інформацію на білу панель приладів і сидіння. Таким чином можна щодня змінювати інтер'єр і функціональність автомобіля. Більше того, концепт забезпечує доступ до інтернету та повного спектру соцмереж й мультимедія.


© Nissan
© Nissan


Audi h-tron


© Audi

© Audi


Незвичайний кросовер задає нові тренди в світі екологічних автомобілів. Так, концепт укомплектований електричною силовою установкою, яка використовує водень як паливо. Як зазначено в характеристиках автомобіля, на заправку повного бака витрачається не більше чотирьох хвилин, а запас ходу складає близько 600 км, де витрачається один кілограм водню на 100 км.


© Audi
© Audi


Suzuki Air Triser


© YouTube/Thomas Bondan

© YouTube/Thomas Bondan


Гібридний мікроавтобус створений для великих і веселих компаній. Три ряди сидінь можуть змінювати своє розташування, повертаючись обличчям один до одного або ж формуючи диванчик по периметру салону. Крім того, автомобіль укомплектували особливою мультимедійною системою, яка дозволяє користуватися всіма перевагами інтернету та інтерактивних розваг.


© YouTube/Thomas Bondan
© YouTube/Thomas Bondan


Rinspeed Ʃtos


© Rinspeed
© Rinspeed


Швейцарський бренд представив оригінальний екологічний концепт, який відрізняється найсучаснішими системами управління та бортовим комп'ютером. Так, на двох головних екранах, розміщених на приладовій панелі водій отримує абсолютно всю інформацію про автомобіль, а вісім камер, розташованих по периметру автомобіля, дозволяють моніторити і контролювати навколишню обстановку. Крім того, на місці заднього скла передбачено місце для дрона, за допомогою якого можна моніторити ситуацію на дорозі.


© Rinspeed
© Rinspeed


Porsche Mission E


© Porsche
© Porsche


Перший електричний Porsche виділяється рядом унікальних інновацій. Окрім того, що бічні дзеркала замінили на камери, який виводять зображення на спеціальні екрани, можна самостійно додавати необхідні функції. Так, за допомогою інтернету можна завантажити програмне забезпечення для шасі, силової установки або мультимедіа. Крім того, автомобіль оснастили безліччю функцій безпеки.


© Porsche
© Porsche


Faraday FFZERO1


© Faraday Future

© Faraday Future


Китайська компанія Faraday Future заявила про себе, представивши футуристичний спортивний електрокар. Одномісний автомобіль оснастили двигуном, потужністю 1000 л. с, завдяки чому розгін до сотні відбувається за три секунди. Крім того, інноваційна система управління відстежує біометричні показники водія і забезпечує його киснем і водою.


© Faraday Future
© Faraday Future


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: