Названі дев'ять скромних звичок заможних людей

коментувати
Багато мільйонерів відмовилися від марнотратства
© RiesgoySeguro/Flickr

Багато мільйонерів відмовилися від марнотратства

Американське видання розповіло про скромні звички заможних людей.

Деякі відомі мільйонери прийняли рішення відмовитися від показової розкоші і забажали жити скромно, пише The Time. Незважаючи на величезні рахунки в банках, заможні люди вважають не правильним витрачати великі гроші на купівлю садиб або персональних літаків.

Ощадливі мільйонери найчастіше:

1. Надають перевагу скромному будинку, оскільки вважають не доцільним купувати великі маєтки для невеликої сім'ї.

2. Ходять на розпродажі. Не всіх цікавлять останні віяння моди, тому купувати речі зі знижками наприкінці сезону вважається цілком нормальним.

3. Витрачають гроші з розумом. Зазвичай вони купують тільки потрібні речі, а якщо і балують себе, то роблять це вкрай рідко.

4. Не витрачають багато на каву. Більшість полюбляє цей збадьорюючий напій, але також не всі бажають купувати його щодня. Вважається, що більш розумним буде купити додому кавоварку.

5. Літають економ-класом, оскільки доводиться здійснювати часті подорожі та бізнес-поїздки.

6. Рідко міняють машини і надають перевагу дешевим авто. Деякі дуже заможні люди бажають їздити на простих автомобілях і не показувати свого статку. А міняють авто рідко тому, що машини можуть служити досить довго.

7. Уникають боргів, оскільки вважають їх неприйнятними.

8. Радіють дрібницям. Якою б не хотіли бачити свій прибуток, якщо цифра менше очікуваної, заможні люди не впадають у відчай і раді тому, що отримали.

9. Не витрачають все до останньої копійки. Коли заможні люди отримують певну суму на рік, вони не вважають правильним витрачати стільки ж.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: