Montblanc присвятив колекцію розкішних аксесуарів Вільяму Шекспіру

коментувати
Аксесуари вийдуть в обмеженій кількості
© Montblanc

Аксесуари вийдуть в обмеженій кількості

Німецький бренд Montblanc представив колекцію аксесуарів, присвячену видатному англійському поету і драматургу - Вільяму Шекспіру.

У нову лінійку під назвою William Shakespeare Limited Edition увійшли запонки і пір'яні ручки, пише Luxury Launches. Дві пари запонок зроблені зі сталі і золота, а також прикрашені геральдичною емблемою Троянда Тюдорів чорного і червоного кольорів. Такий малюнок символізує період, коли Шекспір написав свої найкращі твори.


© Montblanc
© Montblanc


Одна з ручок виконана в стилі відомого театру Глобус. Ковпачок зроблений у формі восьмикутника і прикрашений чорним лаком. Барель розмальована червоним і синім кольорами, що символізують сцену і небо. Також, він прикрашений золотим кільцем, де викарбувано багатоповерховий зал і сцену. Перо також прикрашає гравірування, де зображені головні символи його найбільших п'єс: Ромео і Джульєтта, Гамлет, Король Лір, Генріх V, Макбет, Буря і Юлій Цезар.


© Montblanc
© Montblanc


Друга ручка виконана в чорному і білому кольорах, які символізують трагедію і комічність у творах драматурга. Барель також прикрашений золотим кільцем, де викарбувані відсилання до восьми знаковим творів Шекспіра. Крім того, на наконечнику красується каблучка, що символізує сережку письменника на чандосовському портреті. Перо прикрашене гравіруванням, де зображені головні символи його найвидатніших творів.


© Montblanc
© Montblanc


 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: