Мобільні квадратні метри. Представлені концепти будинків майбутнього

коментувати
Футуристичний будинок від бельгійських інженерів
© Skilpod

Футуристичний будинок від бельгійських інженерів

У зв'язку з перенаселенням міст, інженери і архітектори з різних країн представили компактні, екологічні, а також пересувні будинки.

Незважаючи на обмежений простір і мобільність, домівки укомплектовані всім необхідним, а також можуть похвалитися неабияким дизайном, пише Tech Insider. Творці сподіваються, що футуристичні будинки знайдуть свого покупця і стануть популярними вже у найближчому майбутньому.

Photon Space

Інноваційний будинок був створений командою лондонських архітекторів. Головна його особливість полягає в тому, що його можна розмістити де завгодно. За задумом творців, скляний дах постійно пропускає світло, що повинно позитивно впливати на самопочуття і настрій мешканців. Більш того, спеціальне скло поглинає до 63 відсотків сонячної радіації. Якщо людям знадобитися трохи приватності, за допомогою додатку для смартфона можна зробити скло непрозорим. Вартість такого будинку варіюється від 330 до 410 тисяч доларів.


© The Photon Space
© The Photon Space


ALPOD

Мобільний будинок майбутнього розробили фахівці трьох компаній: James Law Cybertecture, AluHouse і Arup. Будинок створений повністю з алюмінію, що забезпечує йому міцність і невелику вагу. Крім цього, у даху знаходяться кілька вікон, які забезпечують природне освітлення будинки протягом дня. У базову комплектацію ALPOD входить кухня та ванна кімната. Інший простір заповнюється за бажанням покупців. Ціни поки не повідомляються.


© Aluhouse
© Aluhouse


Ecocapsule

Футуристичний будинок створений командою словацьких експертів. Головна особливість цього будинку полягає в тому, що він працює на енергії сонця і вітру, але якщо щось виходить з ладу - включається запасний генератор, якого вистачає на чотири дні. Особлива форма будинку дозволяє надовго зберегти тепло і збирати дощову воду в спеціальний резервуар, де вона проходить фільтрацію. Початкова вартість капсули становить 3 тисячі доларів.


© Ecocapsule
© Ecocapsule


Skilpod

Невеликий пересувний будинок побудований бельгійськими експертами. Він оснащений сонячними панелями і вентиляційною системою з рекуперацією тепла, яка забезпечує чисте повітря і підтримання комфортної температури. За задумом творців, такий будинок припаде по душі самотнім або літнім людям, які не потребують великий простір. Початкова ціна - 67,2 тисячі доларів.


© Skilpod
© Skilpod


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: