Maserati переведе свої автомобілі на електрику

До 2020-го року всі моделі лінійки Maserati будуть пропонуватися в гібридній версії
Раніше італійський автовиробник уникав електрифікації своїх моделей, але тепер йому довелося змінити рішення. Maserati наважилася на такий крок, щоб вписатися в екологічні норми 2020-го року. "Все дуже просто – ми повинні зробити це. – сказав глава європейських операцій Maserati Джуліо Пасторе. – В деяких країнах, де це
коментувати
Єдиним представником лінійки Maserati, який залишиться без гібридної установки, буде топовий спорткар Alfieri.

Єдиним представником лінійки Maserati, який залишиться без гібридної установки, буде топовий спорткар Alfieri.

До 2020-го року всі моделі лінійки Maserati будуть пропонуватися в гібридній версії.

Раніше італійський автовиробник уникав електрифікації своїх моделей, але тепер йому довелося змінити рішення. Maserati наважилася на такий крок, щоб вписатися в екологічні норми 2020-го року.

"Все дуже просто – ми повинні зробити це. – сказав глава європейських операцій Maserati Джуліо Пасторе. – В деяких країнах, де це стимулюється, такі автомобілі будуть більш успішні, в інших – менше, але на них є попит серед покупців та державні вимоги".

Таким чином, до 2020-го року Quattroporte, GranTurismo, GranCabrio і Ghibli стануть доступні в гібридній версії. Про плани випустити гібридну модифікацію кросовера Levante було відомо і раніше. Без електричного двигуна залишиться хіба що топовий спорткар Alfieri, який з'явиться на світ в 2018-му.

У 2013-му керівник італійської компанії Гаральд Уестер називав електричні авто "нісенітницею", додаючи, що процес їх створення теж супроводжується шкідливими викидами. "Якщо ми хочемо реалістичних рішень, то потрібно, щоб законодавці чесніше вели підрахунки шкідливих викидів. Електричні автомобілі – не відповідь", - говорив Уестер.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: