Living Art або Споглядання Мистецтва

коментувати
Living Art або Споглядання Мистецтва

Колекція прикрас Ode to Joy of Life.Living Art („Ода до Радості Життя.Споглядання мистецтва“)– колекція-натхнення від споглядання мистецтва в Санкт-Петербурзі.

За основу дизайну була взята картина Казимира Малевича, виставлену в Російському Музеї, «Супрематизм», яку було написано художником в 1915 році і  з неї розпочато новий напрям в авангардистському мистецтві.

Супрематизм – від латинського Supremus (Супремус) –найвище, чисте мистецтво, вільне від влади культурних або етнічних відмінностей споглядальників,випадкова комбінація непов'язаних елементів і форм покликана створювати нові ідеї.
Супрематизм з'явився космосом нових можливостей і зніс існуючі межі мистецтва, не тільки тому, що він став новим напрямком, але й тому, що став новим усвідомленням життя – живим мистецтвом.

Ось що говорять самі дизайнери про вибір кольорів для
створення нової колекції: для позолоченої оправи
жовтого кольору характерна присутність насиченого
червоного кольору стиглих ягід, які у всіх
прикрасах співіснують пліч-о-пліч. Чистий синій і
зелений кольори є холодним контрастом, жовтий
колір – свіжий і яскравий, вигідно відтіняє інші кольори, змушуючи їх сяяти. Кремовий колір є свого
роду полотном, основним фоном, на якому яскравим
контрастом виділяється чорний.

Серед цієї незвичайної панелі неможливо виділити головний колір, всі відтінки однаково важливі і відіграють важливу роль у створенні унікального ефекту від сприйняття нової колекції.Колірна палітра для родованої білої оправи відрізняється особливими ніжними відтінками – рожевий і бузковий, помаранчевий і складний відтінок рідкісного коралового поєднуються з соковитим кольором зеленої трави. Базовими спокійними відтінками в цьому дизайні виступають сірий та елегантний темно-синій кольори.

 

З 1950-х років FREY WILLE є австрійським ювелірним домом, який здобув популярність у всьому світі завдяки створенню вишуканих прикрас з дорогоцінною художньою емаллю. Творча команда ювелірів і художників FREY WILLE утворює чудовий тандем, підсумком роботи якої є справжні витвори мистецтва. Унікальна філософія дизайну і краса виконання виробів є запорукою успіху компанії FREY WILLE.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: