BMW випустить флагманський електромобіль з функцією автопілота

коментувати
BMW iNext допоможе німецькому автогігантові в боротьбі з американською компанією Tesla.
BMW

BMW iNext допоможе німецькому автогігантові в боротьбі з американською компанією Tesla.

Новий флагман BMW буде представляти собою седан, оснащений електричною силовою установкою. Модель отримає ім'я BMW iNext і з'явиться на світ у 2021 році.

Про це розповів голова компанії Гаральд Крюгер в ході щорічного звіту перед акціонерами в Мюнхені. Що стосується можливості автономного пересування, то за словами лідера BMW, автомобіль зможе їхати самостійно в різних ситуаціях. В подробиці Крюгер не вдавався.

Раніше в цьому році BMW презентував концепт Vision Next 100, що показав, як автогігант уявляє собі автомобілі майбутнього. Він мав можливість автономного пересування і мав персонального помічника, здатного давати підказки водієві під час руху і запам'ятовувати його манеру їзди.

BMW iNext поповнить лінійку суб-бренду i, до складу якого нині входять i3 і i8. У найближчому майбутньому німецький автогігант оновить i3 і розширить i-сімейство родстером i8.

Новий iNext допоможе BMW в боротьбі з порівняно новим конкурентом в особі Tesla. Крім американської электромобильной компанії натиск на автогіганта продовжують його традиційні суперники. Так, у першому кварталі поточного року BMW поступився світовою першістю Mercedes. Автовиробник реалізував 478 тисяч автомобілів, а його суперник – на 5 тисяч більше.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: