Apple позбавить iPhone 7 роз'єму для навушників. Користувачі лютують

коментувати
iPhone 7 позбудеться аудіороз'єму, але отримає систему зниження шумів і бездротову зарядку.

iPhone 7 позбудеться аудіороз'єму, але отримає систему зниження шумів і бездротову зарядку.

Навушники до iPhone 7 будуть підключатися через кабель Lightning..

Про це дізналися журналісти Fast Company. "Наше джерело підтверджує, що в новому смартфоні для виводу звуку на дротові навушники буде використовуватися кабель Lightning", - пише сайт Fast Company.

Втративши роз'єм 3,5 мм, iPhone 7 отримає систему зниження шумів від британської компанії Wolfson Microelectronics. Крім того, смартфон нового покоління буде оснащено системою бездротової зарядки і водонепроникним корпусом.

Передбачається, що Apple буде пропонувати навушники з можливістю підключення через Lightning і системою зниження шумів окремо від iPhone, використовуючи для цього бренд Beats. Існує ймовірність, що для "сімки" буде доступний адаптер, за допомогою якого власники смартфона зможуть підключати навушники через стандартний порт 3,5 мм.

Рішення Apple, яке поки що не було підтверджено офіційно, викликало невдоволення у споживачів. В мережі була розміщена онлайн-петиція, покликана зупинити Apple і зберегти 3,5-міліметровий роз'єм в iPhone. В даний час свої підписи під нею залишило понад 227 тисяч користувачів.

 водонепроникненим корпусом

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: