Американець заплатив більше $2 млрд за неіснуючий літак

Заради економії часу потрібно витрачати гроші. У випадку з авіакомпанією FlexJet – великі гроші. Провівши опитування серед клієнтів, оператор ділової авіації з'ясував, що вони дуже зацікавлені в польотах на надзвуковий швидкості для більш оперативного вирішення бізнес-завдань. Їх інтерес виявився настільки великим, що FlexJet вирішила витратити більше $2 млрд на закупівлю надзвукових літаків Aerion AS2, які навіть не з'явилися на світ
© Aerion Corporation "Aerion AS2 здатний змінити правила гри в сфері міжнародних подорожей, ставши єдиним в світі комерційно доступним надзвуковим транспортом, який дозволить мандрівникам снідати з сім'єю у Нью-Йорку, насолоджуватися бізнес-ланчем в Лондоні і до вечора повертатися додому, щоб допомогти дітям з домашнім завданням", -
коментувати
Надзвуковий літак Aerion AS2 з'явиться на світ тільки через 8 років.
© Aerion Corporation

Надзвуковий літак Aerion AS2 з'явиться на світ тільки через 8 років.

Заради економії часу потрібно витрачати гроші. У випадку з авіакомпанією FlexJet – великі гроші. Провівши опитування серед клієнтів, оператор ділової авіації з'ясував, що вони дуже зацікавлені в польотах на надзвуковий швидкості для більш оперативного вирішення бізнес-завдань. Їх інтерес виявився настільки великим, що FlexJet вирішила витратити більше $2 млрд на закупівлю надзвукових літаків Aerion AS2, які навіть не з'явилися на світ.


© Aerion Corporation
© Aerion Corporation


"Aerion AS2 здатний змінити правила гри в сфері міжнародних подорожей, ставши єдиним в світі комерційно доступним надзвуковим транспортом, який дозволить мандрівникам снідати з сім'єю у Нью-Йорку, насолоджуватися бізнес-ланчем в Лондоні і до вечора повертатися додому, щоб допомогти дітям з домашнім завданням", - говорить голова FlexJet Майкл Сільвестро.


© Aerion Corporation
© Aerion Corporation


Його авіакомпанія стала першим клієнтом Aerion. Вона розмістила замовлення на 20 літаків AS2, кожен з яких оцінюється в $120 млн. Щоправда, FlexJet почне отримувати їх тільки в 2023 році, коли AS2 отримає сертифікат Федерального управління цивільної авіації (FAA).


© Aerion Corporation
© Aerion Corporation


За розрахунками, Aerion AS2, який поки знаходиться в розробці, здійснить свій перший політ у 2021-му році. Літак зможе розвивати швидкість в 1,5 маха. Це більше того, на що здатні нині існуючі та очікувані літаки бізнес-сегменту. AS2 зможе брати на борт від 8 до 12 пасажирів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: