Гарвардський професор розповів про продукти, що не викликають рак

Численні дослідження вчених свідчать про те, що цукор, напівфабрикати, консерви, цитрусові фрукти та інші продукти харчування підвищують ризик розвитку раку
Враховуючи останні дослідження в області продуктів харчування, які викликають рак, редакція чоловічого журналу Men's Health звернулася до професора Гарвардської медичної школи, онколога Джонатана Шоенфельда з проханням назвати продукти, які не пов'язані з підвищеним ризиком розвитку онкологічних захворювань. Читайте також: Вчені з'ясували, що
коментувати
Практично всі харчові продукти пов'язані з ризиком розвитку раку
© Nipapun/Pixabay

Практично всі харчові продукти пов'язані з ризиком розвитку раку

Численні дослідження вчених свідчать про те, що цукор, напівфабрикати, консерви, цитрусові фрукти та інші продукти харчування підвищують ризик розвитку раку.

Враховуючи останні дослідження в області продуктів харчування, які викликають рак, редакція чоловічого журналу Men's Health звернулася до професора Гарвардської медичної школи, онколога Джонатана Шоенфельда з проханням назвати продукти, які не пов'язані з підвищеним ризиком розвитку онкологічних захворювань.

Спільно з фахівцем з доказової медицини, доктором медичних наук Джоном Іоаннідісом був проведений експеримент, в ході якого на прикладі 50 продуктів харчування медики довели, що практично всі харчові продукти пов'язані з ризиком розвитку раку. Однак, за твердженням професора, це не означає, що в страху захворіти небезпечним захворюванням люди повинні відмовитися від вживання їжі.

Так, наприклад, деякі дослідження показують, що кофеїн може викликати рак, однак існують і інші дослідження, які доводять, що кава містить компоненти з протираковими властивостями і може знизити ризик розвитку раку печінки. Вчені акцентують увагу на тому, що дослідження, які суперечать один одному, також проводилися щодо вина, яєць, молока, сиру і багатьох інших продуктів харчування.

Фахівці відзначили, що дослідження вчених про зв'язок раку і вживання бекону, яловичини, цукру і солі більш однозначні. Однак варто пам'ятати про те, що досліджуючи зв'язок між підвищенням ризику розвитку раку і вживанням бекону, яловичини, цукру і солі, вчені часто говорять про надмірне вживання в їжу цих продуктів. Крім того, ці продукти підвищують ризик усього на кілька відсотків. Це мізерно мало в порівнянні з курінням, яке підвищує ризик розвитку раку легенів на 1,500 відсотків, або ожирінням, у 52% випадків, пов'язаним з різними видами раку.

«Помірне вживання будь-якого продукту харчування ніяк не вплине на ризик розвитку раку. Якщо ви хочете мінімізувати ризик розвитку раку, ви можете зменшити вживання тих продуктів, які пов'язані з раком. Однак я б рекомендував вам замість вивчення останніх досліджень вчених витратити свій час на більш значимі для здоров'я речі: киньте палити, не вживайте надмірну кількість алкогольних напоїв, займіться спортом, а також позбавтеся від зайвої ваги», - говорить Шоенфельд.

Раніше британські вчені в ході нового дослідження довели практичну неминучість захворювання на рак.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: