Зоряний шеф-кухар розповів, як перетворив непримітне італійське кафе на найкращий ресторан світу

коментувати
Один з найкращих шеф-кухарів світу Массімо Боттура
© Massimo Bottura - Osteria Francescana/Facebook

Один з найкращих шеф-кухарів світу Массімо Боттура

Шеф-кухар італійського ресторану Osteria Francescana Массімо Боттура ставиться до кулінарії, як до мистецтва. Саме тому його гастрономічний заклад було визнано найкращим рестораном 2016 року.

Рейтинг найкращих ресторанів світу, який очолює Osteria Francescana, представлений міжнародною консалтинговою компанією Deloitte і ґрунтується на оцінках 1500 суддів, серед яких фуд-блогери, кухарі, ресторатори і досвідчені гурмани, пише Maxim.

Щоб перетворити тихе кафе в Модені на найкращий ресторан світу, Массімо Боттура постійно проявляв творчий підхід, величезну майстерність, незамутнену пристрасть до улюбленої справи і рішучість кидати виклик труднощам.

Сам Массімо стверджує, що секрет успіху будь-якої справи полягає у шануванні традицій минулого та їх вдосконаленні в теперішньому часі. Свій ресторан Массімо Боттура називає лабораторією ідей, натхнених культурою.


© www.theworlds50best.com
© www.theworlds50best.com


«Креатив – це поезія», – говорить італієць – «Створення рецептів – це інтелектуальна задача, яка містить інгредієнти, техніку і пам'ять. Ви компонуете у страві смак своїх пристрастей: музику, їжу, мистецтво».


© www.theworlds50best.com
© www.theworlds50best.com


На думку Массімо Боттури, дуже важливо пам'ятати свої корені і поважати традиції. Італійський шеф подорожував по всьому світу, вивчав кулінарні особливості інших країн і міг би відкрити ресторан в будь-якому великому місті світу, але він з Модени, і його Osteria Francescana визнаний найкращим рестораном.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: