Секрети успіху : як одна ідея може стати початком успішного бізнесу

коментувати
Секрети успіху : як одна ідея може стати початком успішного бізнесу

Втілити в життя дитячі мрії про далекі країни - ось мета багатьох чоловіків. Одне тільки слово "Канада" - і перед нами безкрайні простори великої країни. А назва така смачна, пахне віскі, м'ясом і димом. І ось група серйозних чоловіків вирішила створити в Києві заклад, таке ж велике, м'ясне і п'янке, з духом свободи далекої країни - ресторан "Canadian Club".

Канада - велика, навіть дуже велика, країна. Країна дружня, де уживаються нащадки англійців і французів. Живуть індіанці і багато китайців. Про нашу діаспору і говорити нема чого. Ніхто нікому не заважає і багатомовний гомін допомагає будувати процвітаюче суспільство. Ці ж принципи господарі "Canadian Club" вирішили втілити в свою мрію. Великий загальний зал, грамотно розставлені меблі. Всі разом - але все окремо. Всі говорять - але чутно кожного. Музика звучить - але її не треба перекрикувати.

 

 

"Canadian Club" - це не елітарний закритий клуб. Таких закладів багато в Штатах і в тій же Канаді. Їх коріння - із знаменитих салунів Дикого Заходу. Де випити і перекусити - привід поспілкуватися. 

  

Подробиці про стрілянину опустимо, хоча підозрюю, що в пристойних закладах цього не було. Можна було дізнатися останні новини і завести знайомства. Там би вам не дали підроблений віскі і несвіже м'ясо. Згодом помінялися, причому незначно, інтер'єри, але головне залишилося. Дух братерства, загального простору і свободи, якісних напоїв та їжі.

  

Ось таким і є ресторан "Canadian Club", частина північноамериканського континенту у нас, на бульварі Лесі Українки. Це Печерськ, хто не знає. Але про печерські пагорби в нашій країні чули всі. У когось вони пов'язані з Лаврою, у когось з Радою. Пройде час - і вони будуть асоціюватися з рестораном "Canadian Club".

 

Розташування вибрано просто унікальне. Начебто центр, а "хрещатицьких" натовпів немає. Начебто одна зі жвавих трас Києва, а машин не чути. Як раніше писали - "у кроковій доступності". Так, багато відвідувачів "Canadian Club" що таке "кроки" - призабули, але живуть вони, переважно, тут, на цих же пагорбах. І сидить такий втомлений неборак будинку і ніщо його не тішить: ні збірна, ні кіт. 

  

Потім згадавши щось, як є в джинсах і футболці, виходить і пішки-пішки в "Canadian". А там - всі свої, а якщо і не свої, то стануть такими. Сусідство Brioni і Levi's нікого не бентежить. Ніщо так не зближує, як загальний стіл і перший шот. І задоволена людина повертається додому, причому пішки, давно забутими кроками. Прийде додому, погладить кота, обійме дружину і наступного разу вже з нею, в "Canadian Club".

https://www.facebook.com/CanadianClubKiev/?fref=ts

Бульвар Лесі Українки 23-б  Контактний телефон +380(98) 201 25 25

Автор: Олег Плісс

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: