Американський сомельє розвінчав п'ять популярних міфів про вино

коментувати
Як стверджує експерт, дешеві вина не завжди погані
© epicantus/ Pixabay

Як стверджує експерт, дешеві вина не завжди погані

Американський сомельє Тамара Лавер розвіяла п'ять популярних міфів про вино.

Найпоширенішими помилками виявилися такі як температура подачі вина, місце його зберігання та ціна, пише Business Insider. Експерт радить відійти від стереотипів і по-новому поглянути на деякі факти про вино.

Міф 1. Найкраще місце для зберігання вина - кухня

Як розповідає експерт, краще всього зберігати вино в спеціальному холодильнику, але якщо такого немає, тоді потрібно помістити пляшки у темний прохолодний підвал. Але, ні в якому разі не можна зберігати вино на полиці в кухні, оскільки світло і тепло негативно позначаються на його якості.


© Arno_M/Pixabay
© Arno_M/Pixabay


Міф 2. Декантація підходить тільки для старих і дорогих вин

Насправді, як розповідає сомельє, декантація підходить для будь-яких вин. Тамара Лавер рекомендує спробувати провести експеримент з молодим вином і відчути наскільки його смак стане м'якшим і ніжнішим.


© PublicDomainImages
© PublicDomainImages


Міф 3. Біле вино подають холодним, а червоне - кімнатної температури

Як ділитися досвідом експерт, температура вина, безумовно, є важливим чинником. Біле вино, яке тривалий час стояло у холодильнику буде занадто холодним і не розкриє весь смаковий букет, тому його слід ставити в холодильник за 20 хвилин до подачі. У ситуації з червоним вином, при кімнатній температурі воно буде занадто теплим, тож сомельє рекомендує перед подачею ставити його на 15 хвилин у холодильник.


© kaboompics
© kaboompics


Міф 4. Дорогі вина краще дешевих

За словами Тамари Лавер, люди часто прирівнюють якість вина до його ціною. Насправді, слід звертати увагу на такі місця виробництва вина, де робоча сила досить дешева. Експерт ставить у приклад Південну Америку, Чилі і Аргентини, де роблять хороше вино, але за низькою ціною.


© Pixabay
© Pixabay


Міф 5. Червоне вино підходить до м'ясних страв, а біле - до рибних

Як розповідає сомельє, таке твердження вважається застарілим, адже потрібно пити те вино, яке до смаку. Більш того, вона радить, наприклад, замовляти французьке вино під страви французької кухні.


© Pixabay
© Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: