Дослідники виявили в рибі речовини, які погіршують імунітет людини

коментувати
Споживання забрудненої СОЗ риби знижує ефективність захисної системи організму

Споживання забрудненої СОЗ риби знижує ефективність захисної системи організму

Американські вчені зі Скріппсовського океанографічного інституту з'ясували, що в тканинах риб присутні речовини, які послаблюють захисні системи людського організму.

Про це йдеться в матеріалі наукового журналу Science Advances, передає Lenta.

Як виявилося, стійкі органічні забруднювачі (з інсектицидів, холодоагентів, вогнезахисних матеріалів), що повсюдно потрапляють у тканини морських тварин, не дають людям, які споживають цю рибу, позбуватися від токсинів.

В організмі людини є життєво важливий білок P-глікопротеїн (P-gp), який не пускає чужорідні токсичні речовини всередину клітин (крім того, він здатний чинити опір кільком токсинам одночасно).

Вчені давно підозрювали, що стійкі органічні забруднювачі (СОЗ) можуть прослизати повз P-gp всередину клітин і шкодити організму, однак Амро Хамдун і його колеги виявили, що СОЗ не проскакують повз P-gp, а прикріплюються до цього білка, що в кінцевому рахунку не дає йому захищати клітини людини.

Крім того, у тканинах м'язів тунців (популярний вид промислових риб) океанологи виявили безліч такого роду СОЗ - з пестицидів, вогнетривких матеріалів та холодоагентів (останні застосовуються в холодильниках і кондиціонерах), а також з побічних продуктів нафтохімічної промисловості.

"Коли ми їмо таку рибу, ми знижуємо ефективність найважливішоъ захисної системи організму. Це стосується як людей, так і морських тварин", - пояснив Хамдун.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: