Влада Херсона виявила бажання прийняти Євробачення-2017

коментувати
Євробачення-2017 пройде в Україні

Євробачення-2017 пройде в Україні

Влада Херсона та Херсонської області також виявила бажання прийняти пісенний конкурс Євробачення-2017.

Про це повідомляє управління громадських зв'язків Херсонської міської ради, передає Інтефакс-Україна.

Мер Херсона Володимир Миколаєнко вважає, що цей конкурс став би стимулом для розвитку міста та залучення інвестицій.

"Для нашого прикордонного міста це стало б величезним стимулом для розвитку, залучення інвестицій і політично це актуально. Ми вже довели, що Херсон - це Україна. А це стало б шансом довести, що Херсон - це Європа", - цитує Миколаєнко прес-служба міськради.

Повідомляється, що його ініціативу підтримав і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

"Така подія мала б не тільки економічне, але і важливе політичне значення. Але економічні фактори будуть визначальними у прийнятті рішення та представленні Херсона як можливого місця проведення Євробачення-2017. Нам потрібен розвинутий аеропорт, сучасні дороги, європейська інфраструктура для запрошення гостей і лобіювання Херсона на національному і міжнародному рівні", - вважає він.

Нагадаємо, українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею 1944 перемогла у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2016, який проходив у Стокгольмі (Швеція). Її пісня присвячена депортації кримських татар у 1944 році. За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення-2016 і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

За правилами конкурсу, наступне Євробачення має пройти в країні, виконавець якої переміг у попередньому. Таким чином, конкурс Євробачення-2017 пройде в Україні.

Мери чотирьох обласних центрів України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ і Львів) вже висловили бажання прийняти у своїх містах Євробачення-2017.


ВІДЕО


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: